برنامه پیام رسان Google Fi با قابلیت RCS به یک ارتقاء بزرگ دست می یابد!

به لطف قابیلت جدید RCS، متون ارسالی Google Fi در اندروید بیشتر شبیه به iMessage اپل خواهند بود. خدمات ارتباطات غنی (Rich Communication Services) چیزی است که به شما اجازه می دهد تا بعد از ارسال پیام ها، قابلیت رسید و تائید دریافت پیام ارسالی را در متون خود در اختیار داشته باشید و یا حتی زمانی که شخصی در حال تایپ کردن است آن را مشاهده کنید. Fi در اصل، برنامه اندورید ارتباط بی سیم شرکت گوگل است.

برنامه پیام رسان Google Fi با قابلیت RCS ارتقاء دست

گوگل با افزودن سرویس جدید Rich Communication Services به برنامه پیام رسان خود به طور جدی شبکه برنامه Google Fi خود را به روز رسانی می کند.

RCS پیشرفت بزرگی در زمینه پیام کوتاه و یا همان پیام های SMS است.

این به شما اجازه می دهد تا از تائیدیه پیام خوانده شده استفاده کنید، ببینید چه کسی دیگری در حال تایپ کردن است، متن و تکست را از طریق Wi-Fi ارسال کنید و عکس ها و ویدیو های با رزولوشن بسیار بالا را برای یکدیگر ارسال کنید.

این ویژگی ها در iMessages اپل برای مدت زمان زیادی می باشد که در دسترس است.

در چند ماه گذشته گوگل قابیلت RCS را بر روی برخی از حامل های بی سیم ایالت متحده به گوشی های اندرویدی آورده است.

و در حال حاضر این فناوری به شبکه گوگل Fi می آید.

گوگل اعلام کرده است که به روز رسانی RCS از تاریخ 14 ژانویه و “در همین هفته” انجام می شود.

این شرکت می گوید که تلفن های طراحی شده برای استفاده از برنامه Fi به طور خودکار پس از ارتقاء با استفاده از RCS فعال می شوند.

این شامل موبایل های جدیدی همچون Google Pixel 3، Pixel 3 XL، Moto G6، LG V35 ThinQ الجی و برخی دیگر است.

همچنین قبل تر نیز گفته می شد که پیام ها در تلفن های سامسونگ می توانند با پشتیبانی از RCS، یک ارتقاء بزرگ یابند.

گوگل می گوید RCS همچنین در آینده با یک لیست بزرگتر از تلفن های سازگار با فای کار خواهد کرد، اما شما باید این برنامه پیام رسان را دانلود کنید و آن را به عنوان برنامه پیام رسانی پیش فرض خود قرار دهید.

از این طریق گفته شده در بالا به راحتی می توانید RCS را فعال کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که گوگل برنامه چت الو (Allo) را خاموش می کند، و یا 15 تلفن همراه با پورت جدید و سریع USB Type-C یا 16 تلفن همراه جدید و برتر با پورت هدفون که شما می توانید در سال 1397 بخرید را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه