“هی گوگل مشکلت چیه؟”، باگ های نرم افزاری، کاربران گوگل Home را آزار داده اند

گوگل Home شما یکی دو روزی است خوب کار نمی کند؟ بهتر است بدانید در این مورد تنها نیستید و فقط گوگل Home شما دچار مشکل فنی نشده است. گزارش های حاکی از آن است که یک آپدیت اشتباه در گوگل Home برای بسیاری از کاربران این دستیار صوتی، مشکلاتی را ایجاد کرده است.

3.2 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
“هی گوگل مشکلت چیه؟”، باگ های نرم افزاری، کاربران گوگل Home را آزار داده اند

اگر شما دیروز از خواب بیدار شده اید و گوگل Home خود را در شرایط پر از باگ دیده اید، بهتر است بدانید بسیاری افراد دیگر نیز با این مشکل مواجه شده اند.

کاربران از دیروز بار ها به گوگل اطلاع داده اند دستگاه Google Home آن ها درست کار نمی کند و Reset کردن و انجام تنظیمات مختلف هم مشکل را حل نکرده است.

حالا گوگل می گوید اگر با پشتیبانی آن ها تماس بگیرید می تواند مشکل شما را به سرعت حل کند ولی یک آپدیت جدید در راه است که به زودی مشکل تمامی این دستیاران صوتی را حل می کند.

این مشکل گفته می شد دیروز شروع شده و باعث عدم ارتباط کاربران با دستیاران صوتی خود شده است.

به گفته گوگل دستگاه های گوگل Home، گوگل Home mini و Chromecast با این مشکل مواجه شده اند.

این یک مشکل جهانی بوده و کاربران از آمریکا، برزیل، اندونزی و چند کشور دیگر برای انتقاد از عملکرد گوگل Home با گوگل تماس گرفته اند.

مشکل این دستگاه برای استفاده کننده کاملا قابل تشخیص است. اگر شما جمله بیدار کننده دستگاه Google Home یعنی “Hey Google” را بگویید، دستگاه شما پاسخ می دهد: “Home device is not yet set up”

البته باید بگوییم، “برخی” از این دستگاه های Google Home این مشکل را دارند و این مشکل در اکثر این دستیاران صوتی پرکاربرد خود را بروز نداده است.

یکی از کاربران Reddit در کامنتی اشاره به آخرین آپدیت گوگل در مورد زبان اسپانیایی داشته و می گوید احتمالا به خاطر این آپدیت این مشکل در برخی از این دستگاه ها بوجود آمده است.

بزرگترین پاشنه آشیل دستیاران صوتی و این مدل دستگاه ها، متصل بودن همه این دستگاه ها به یکدیگر است. اگر اتفاقی برای مرکز برقرار کننده ارتباط بیوفتد می تواند بر فعالیت بسیاری از کاربران تاثیر بگذارد.

رای شما به "“هی گوگل مشکلت چیه؟”، باگ های نرم افزاری، کاربران گوگل Home را آزار داده اند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن