بازی Gran Turismo 7

معرفی و نگاهی به تریلر رسمی بازی Gran Turismo 7

بازی Gran Turismo 7 یک بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب است. این بازی در ژان رقابتی و ورزشی به وقوع می پیوندد. همانطور که می دانید بازی های ماشین سواری و رقابتی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند و توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود نیز جلب کند.

 داستان بازی از جایی شروع می شود که شما یک راننده مسابقات رانندگی هستید که پس از چند سال دوری از این عرصه، دوباره برگشته تا در تمامی رقابت های که نبوده است، جبران مافات کند.

همانطور که می دانید بازی های رقابتی در جایگاه بسیار بالای قرار دارند؛ حال اگر این رقابت ها رقابت با ماشین ها مسابقه ای باشد که بسیار عالی و هیجان انگیز است و طرفداران بسیار زیادی دارند.

این بازی دارای بخش بسیار عالی است که شخصی سازی است که شما در این بخش می دانید کاراکتر خود را شخصی سازی کنید و برای او لباس و.... خریداری کنید و در این بخش می توانید خودرو خود را هر طور که دوست دارید شخصی سازی کنید و برای او هر چیز که دوست دارید خریداری کنید و خودرو خود را هر طور که می پسندید می توانید در این بخش ارتقاء دهید و لذت ببرید.

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این بازی فاقد هرگونه مشکل فنی و غیر فنی می باشد و باید گفت که این بازی یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است که شما را خشنود خواهد کرد و از این بازی لذت خواهید برد.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده از بهترین موتور گرافیکی برای بازی استفاده کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده در بخش نورپردازی عالی عمل کرده است.

محیط بازی بسیار بزرگ است و باید گفت این بازی بسیار منحصر به فرد و عالی است. موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده از موسیقی های جدید اسپانیایی ، فرانسوی ، آمریکایی و......... برای این بازی استفاده کرده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های رقابتی و ورزشی هستید، دوست دارید با ماشین های مسابقه ای رقابت انجام دهید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید از هیجان بسیار زیاد، این بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز  را از دست ندهید.

می توانید تریلر زیبای این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و می توانید از طریق تریلر بازی بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل