تحلیل و بررسی بازی گرن توریسمو اسپورت

بعضی از بازی ها چنان معروف هستند که  شاید نیازی نباشد در مورد آن ها گفت ، زیرا این بازی ها آنقدر اسمشان بزرگ است که تا حدود زیادی می توان حدس  زد که بازی که منتشر شده چگونه است. می توان گفت این بازی هم اینگونه است. البته در این نسخه ، این بازی طبق گذشته خود بسیار ضعیف عمل کرده است. طرفداران بازی های ریسینگ و ماشین مسابقه ای، همیشه به دنبال تجربه تک نفره و آفلاین هستند و دوست دارند روزی نیم ساعت الی 1 ساعت بازی ماشینی انجام دهند.

بازی گرن توریسمو اسپورت

گیم پلی بازی گرن توریسمو اسپورت

این بازی، بازی آنلاین است و قسمت آفلاین بازی مسابقات عادی با هوش مصنوعی است که چندان  جالب و جذاب نیست مثل مسابقات آنلاین بازی.

بازی مشکل دیگری که دارد این است که حدود 160 ماشین دارد و این باعث شده تا جذابیت خود را  از دست بدهد. همچنین پیست های بازی هم کم است و پیست ها آن طور که باید عالی باشد، نیست. البته برند های مختلفی از ماشین ها  هستند.

اکثر ماشین های دنیا در این بازی  حضور دارند، مانند لامبورگینی و فراری. البته ناگفته نماند که ماشین های آلمانی بیشتر هستند که حتی تعداد آن ها به 54 عدد هم نیز رسیده است البته ماشین های آسیایی و آمریکایی هم هستند.

شما باید ماشین های خود را شخصی سازی کنید زیرا بازی، ماشین ها را در سطح ضعیفی قرار داده است  به گونه که احساس می کنید این ماشین ها برای تاکسی رانی نیز هستند.

محیط بازی ،میتوان گفت بدک نیست و می توانید از آن لذت ببرید. یکی از مشکلاتی که باعث شده است تا ما نتوانیم با خودرو ها ارتباط خوبی برقرار کنیم این است که قسمت فیزکی بازی آن قدر قرص و محکم نیست. 

ولی رانندگی  با ماشین های مدرن آن قدر جذاب و دیدنی است که می توان گفت این بازی، از این بابت بسیار معرکه است و شاید بتوان جایگاه بهترین بازی را تقدیم این بازی کرد.

 همانطور که گفته شد ، تعداد پیست های بازی کم است و بیشتر از 40 پیست در بازی وجود ندارد. اگرسازندگان تلاش بیشتری کرده بودند ، این مشکل هم در این بازی وجود نداشت.

اسفالت جاده ها بسیار عالی است. حتی احساس یک راننده در روز و شب، به شما منتقل می شود. بخش آنلاین بازی بسیار عالی است و شما از آن لذت خواهید برد.

در این بازی با افرادی بازی خواهید کرد که احتمال آن کم است که تازه این بازی را انجام می دهند و در این صورت افرادی باشند با تجربه بالا که شما را به راحتی شکست می دهند.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های ریسینگ هستید این بازی را از دست ندهید. 

این بررسی برای سیستم پلی استیشن4 ،نیز انجام شده است. 

ویدیوها و مطالب مشابه