معرفی بازی حقیقت مجازی جدید به نام Gravitational، یک بازی بسیار سرگرم کننده

وقت آن است که یک بازی حقیقت مجازی انجام دهید که بسیار سرگرم کننده می باشد. اینبار قرار است که سایت نتران یک بازی عالی را به شما معرفی کند که جدید ترین بازی حقیقت مجازی می باشد. بازی Gravitational یک بازی بسیار سرگرم کننده است که شما افراد باید را آن را به صورت PS VR انجام دهید و لذت ببرید. همراه ما باشید با برسی گیم پلی جالب بازی حقیقت مجازی Gravitational.

داستان بازی روایتگر شخصیت سباستین است که در یک شرکت بسیار بزرگ که همانند سفینه فضایی می باشد کار می کرده است و حال به خاطر دلایلی از این شرکت عجیب و غریب اخراج شده است.

سباستین که حال خوشی در این مدت نداشته است دچار داستانی شده است که تمامی ذهن او را مشغول خود کرده است و وی به گونه ای درگیر این داستان شده است که انگار همه چیز برای او در حال تکرار است و حال او قصد دارد تا تمامی  تلاش خود را بکند تا از این داستان بیرون بیاید ولی نمی داند که چگونه باید از آن خارج شود و کار بسیار دشواری را پیش روی خود دارد.

موتور گرافیکی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده از موتور بسیار خوبی برای این بازی استفاده کرده است که با مشخصه های بازی همخوانی دارد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی معرکه است و به خوبی محیط بسیار عجیب و غریب و همچنین خاصی را برای محیط بازی طراحی کرده است.

موسیقی و صداگذاری بازی بازی عالی است و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی برای این بازی استفاده نموده است.

با تمامی این گفته های اگر علاقه مند به بازی های حقیقت مجازی هستید، دوست دارید یک بازی بسیار عالی انجام دهید که در ژانر اکشن و ماجراجویانه باشد، پیشنهاد می کنم این بازی بسیار عالی و سرگرم کننده را به هیچ عنوان از دست ندهید و حتما آن را تجربه کنید.

پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این بازی بسیار عالی را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل