جادوی برنامه نویسی با کیت برنامه نویسی هری پاتر Kano

آموزش جادوی برنامه نویسی با کیت برنامه نویسی هری پاتر Kano

کیت برنامه نویسی جدید کمپانی Kano شما را به دنیای هری پاتر می برد، جایی که شما برنامه نویسی را با استفاده از چوب جادو و طلسم های جادوگری خواهید آموخت.

کیت برنامه نویسی جدید شرکت Kano به همراه یک چوب جادویی عرضه می شود که در واقع دارای شتاب سنج و مکان نما می باشد تا نشانگر موجود در نرم افزار این کیت حرکات دست کاربر را تشخیص دهد. این چوب جادویی در واقع با بلوتوث به دستگاه های مختلف متصل می شود.

این کمپانی قصد دارد با این کیت، کودکان را به دنیای جادویی هری پاتر در هاگوارتز برده و در هنگام استفاده از طلسم های جادویی به آنها برنامه نویسی بیاموزد. روش آموزشی که حتما در مورد توجه بسیاری از والدین برای آموزش کودکان قرار خواهد گرفت.

در این کیت کاربر در واقع می تواند عملیات های مختلف را با حرکت های مختلف چوب جادوی انجام دهد و در نهایت کد برنامه نویسی مربوط به این عملیات را مشاهده کند. به عنوان مثال شما می توانید با در دست گرفتن این چوب و بالا بردن آن، یک پر پرنده را که در واقع در صفحه نمایش، نمایش داده می شود به بالا حرکت دهید. همچنین کاربر ها قادرند دستورات مخصوص خودشان را ایجاد کنند تا با حرکت دادن چوب در آن جهتی که میخواهند اتفاقی که تعیین کردند را بر روی اجسام موجود در صفحه اجرا کنند. به عنوان مثال آن ها را جابجا کنند یا به چیز دیگری تبدیل کنند.

همچنین در خلال استفاده از این کیت، چالش هایی برای درگیر کردن ذهن کاربر طراحی شده که به یادگیری برنامه نویسی و همچنین استفاده بهتر از این چوب جادویی، کمک شایانی می کند.

کمپانی Kano برای برنامه نویسان حرفه ای نیز یک API ارائه کرده است که آنها با استفاده از آن می‌توانند حرکت چوب دستی را در سیستم ها و نرم افزارهای خود مورد استفاده قرار دهند. به عنوان مثال برنامه نویسان سیستم های خانه هوشمند می توانند با کمک این چوب جادویی با حرکت دست کاربر چراغ های خانه را خاموش و روشن کنند.

علاقه مندان از هم اکنون می توانند با مبلغ 100 دلار، این کیت آموزشی برنامه نویسی به سبک هری پاتر را سفارش دهند و در تاریخ 1 اوکتبر آن را تحویل بگیرند.

... توضیحات کامل