بازی حقیقت مجازی Westworld از امروز برای هدست های VR کامپیوتر در دسترس است!

بازی حقیقت مجازی (VR) از مجموعه تلویزیونی دنیای غرب یا 'Westworld Awakening' از شبکه HBO، در تاریخ 20 آگوست (29 مرداد) از راه می رسد. این بازی جالب حقیقت مجازی با هدست های متصل به رایانه های شخصی کار می کند، اما فعلاً با هدست Oculus Quest پشتیبانی نمی شود. بازی جالب Westworld Awakening یک تجربه حقیقت مجازی هیجان انگیز و بی نظیر را به شما پیشنهاد می دهد که می توانید یک سفر به دنیای Westworld را تجربه کنید.

بازی حقیقت مجازی Westworld

HBO به تازگی یک بازی واقعیت مجازی Westworld را رونمائی کرده است و دیگر نیازی نیست که صبر کنید تا آن را بازی کنید.

بازی جالب Westworld Awakening، که آن را با Survios ، Kilter Films و به کمک برنامه نویسان Westworld تولید کرده است، همین امروز، سه شنبه در فروشگاه های Oculus ، Viveport و Steam قرار خواهد گرفت، اما فقط برای هدست های مرتبط با رایانه های شخصی در دسترس است.

هیچ برنامه فعلی برای انتشار این بازی برای Oculus Quest وجود ندارد.

این بازی حقیقت مجازی همچنین در صدها آرکید VR در سراسر سیاره قابل پخش خواهد بود، و یک تریلر بسیار هیجانی برای بالا بردن اشتهای شما وجود دارد.

Westworld Awakening باید عمیق تر از تجربیات قبلی Westworld VR باشد.

به گزارش Variety، این بازی در فصل دوم نمایش برگزار می شود و دارای یک داستان جداگانه با پنج فصل است.

شخصیت اصلی یک میزبان (ربات انسانی) به نام کیت است که سعی می کند تا از وقایع زنده بماند و سرنوشت خود را به عهده بگیرد زیرا در دنیایی که او یک قربانی بوده، اکنون کاملا خودآگاه شده است.

شما با یک هدست حقیقت مجازی مخصوص کامپیوتر می توانید او را با حرکت دادن بازوهای خود همانند هنگامی که به جلو می روید یا می دوید، حرکت دهید و از حرکات تعریف شده (gestures) برای مخفی شدن در پشت اشیاء استفاده می کنید و به وقایع رخ داده نگاه می کنید تا به آنچه اتفاق می افتد نگاهی بیندازید.

شما می توانید مرکز مسا (Mesa) یا هزارتو را کشف کنید و با میزبان های رباتی دیگر تعامل و گفت و گو بنمائید، و همچنین به دنبال سرنخ هایی باشید، در حالی که خود را از خطرات دور نگه می دارید.

بازی باید بین چهار تا شش ساعت به طول انجامد اما تیم توسعه و طراحی پیشنهاد کرد “شما می توانید مدت طولانی را نیز در آن بازی سپری کنید.”

این هزینه 30 دلار خواهد بود و ممکن است به شما کمک کند تا زمان فرا رسیدن فصل سوم این نمایش جالب در سال آینده، ایده هایی جالب تر را در این بازی مشاهده کنید.

برای مطالعه بیشتر ببنید که فصل سوم سریال Westworld: هر چیزی که تا اکنون می دانیم، یا یک شگفتی نوین و تازه در کیفیت بازی های حقیقت مجازی VR و یا Valve فایل های تنظیم مودینگ هدست VR خود را منتشر می کند.

ویدیوها و مطالب مشابه