کیفیت بازی Hunting Simulator 2

معرفی ، بررسی و نگاهی به کیفیت نسل جدید بازی Hunting Simulator 2

بازی Hunting Simulator 2 یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است که در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. امروزه بازی های اکشن متعددی ساخته شده است و حال اگر این بازی ها در ژانر اکشن و شکاری باشد، طرفداران بسیار زیادی دارد. حالا با ما همراه باشید تا نمونه جدید از بازی شکاری را برای شما مورد برسی و تحلیل قرار دهیم.

با وارد شدن به فصل شکار حالا شما ماموریت دارید تا با اسلحه مورد علاقه خود به جنگل و دشت ها بروید و برای شکار تمامی حیوانات تمامی تلاش خود را بکنید.

ما در این بازی می توانید نمونه ای از حیواناتی را شکار کنید که بسیار عالی می باشد. مثال بز کوهی یا مثلا آهو یا گوزن بهترین نمونه های شکار هستند که به راحتی می توان در دشت دید.

البته باید گفت که شما می توانید به شکار خرس ها بروید ولی برای شکار چنین حیوانی کار سختی را پیش رو خود دارید و باید در تمامی جنگل جست و جو کنید و صبر و حوصله ی بیشتری داشته باشید.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی با کیفیت را بسازد.

گرافیک بازی بسیار عالی است و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی استفاده کرده است که بسیار قدرتمند می باشد و با تمامی نکات بازی یکی و متناسب می باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بسیار عالی است و در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه های ممکن برای محیط بازی استفاده نموده است.

محیط بازی بسیار بزرگ و متناسب با افرادی می باشد که همیشه دوست دارند در جست و جو باشند. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و در جایگاه بسیار بالای قرار دارد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را برای کنسول خود نصب کرده و استفاده نمایید.

می توانید تریلر رونمایی را تماشا کنید ، شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی نیز بوده باشد.

... توضیحات کامل