معرفی و بررسی گیم پلی بازی هیجانی In Rays of the Light

بازی In Rays of the Light یک بازی بسیار  عالی و شگفت انگیز است که می تواند ساعت های فراوان شما را سرگرم خود کند. این بازی شگفت انگیز در ژانر اکشن ، ماجراجویانه و وحشت به وقوع می پیوندد. همراه ما باشید تا با داستان جالب و ترسناک این بازی بیشتر آشنا شویم.

داستان بازی از جایی شروع می شود که تمامی دنیا در حال از بین رفته است و تمامی انسان ها از بین رفته اند و هیچ کدام از انسان ها زنده هستند و تعدادی از افراد زنده هستند که در پناهگاه های خود در حال زندگی هستند.

حال شما قصد دارید تا با از بین بردن  موجودات بسیار ترسناک بتوانید به یکی از پناهگاه ها بروید و زندگی کنید و لی کار شما بسیار سخت است و باید از کوهستان ها، جنگل ها و….. بسیار بزرگ عبور کنید و در مسیر خود افرادی که قصد دارند شما را از بین ببرند ایستادگیب کنید و تک تک آن ها را از بین ببرید.

سازنده بازی سعی کرده تا با کگذشت مدت فراوان نسل دیگری از باتزی های ترسناک را روانه بازار جهانی کند که بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

گرافیک بازی بسیار عالی و سازنده به خوبی توانسته است موتور گرافیکی مناسبی برای این بازی انتخاب کرده است و این نشانه دقت فراوان تیم سازنده به تمامی مشخصه های بازی است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار عالی است و سازنده توانسته است نورپردازی کافی در محیط بازی برای گیمر بسازد. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موسیقی های دنیا برای این بازی جذاب استفاده کرده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ترسناک هستید، دوست دارید یک بازی با ماجراجویایی بسیار زیاد انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریقف تریلر بازی داستان بازی را بهتر متوجه شوید و با بخشی از گفته های بنده را ببنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و نیز کاربردی بوده باشد.

نمایش هشتگ ها...

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.