چگونه به استوری اینستاگرام خود موزیک اضافه کنیم

برنامه اینستاگرام در این هفته با ارائه دادن نسخه جدید خود، دسترسی و استفاده ار موزیک در استوری را به روش خیلی راحت و آسان تری نسبت به نسخه های قبل خود ارائه می دهد.

چگونه به استوری اینستاگرام خود موزیک اضافه کنیم

فیس بوک به تازگی یک معامله با تعدادی از استادیو های رکورد صدا انجام داده است که به این معنی است که آهنگ ها در Instagram نیز در دسترس هستند.

این ویژگی در حال حاضر در حال گسترش یافتن است و به همان شیوه ای که شما به استیکر ها و فایل های GIF در Instagram دسترسی دارید می توانید این کار را هم انجام دهید.

به طور کلی، پس از گرفتن عکس یا فیلمبرداری در استوری Instagram خود، می توانید برای گذاشتن موسیقی و موزیک روی دکمه واضح در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

از آنجا، شما یک گزینه جدید “موزیک” را در خط دوم گزینه های خود مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید و به منو موسیقی خود منتقل می شوید که در آن جا می توانید آهنگ مد نظر خود را انتخاب کنید.

برنامه پیش فرض به شما موسیقی های محبوب شما را نشان می دهد.

همچنین گزینه های خاصی برای پخش موسیقی وجود دارد با سبک ها و حالت های مختلف مانند: سرگرم کننده (fun)، رویایی (dreamy) و حالت تعلیق(suspenseful) و یا ژانر (genre) وجود دارد.

هنگامی که شما آهنگ و صدای مد نظر خود را پیدا می کنید، Instagram آن را بر روی عکس یا ویدئو استوری شما قرار داده و اجازه می دهد تا شما طول زمان پخش آن را تغییر دهید و همچنین می توانید از جایی که می خواهید، آهنگ را شروع کنید.

معمولا وقتی آهنگ را قرار می دهید به صورت خودکار زمان پخش 7 تا 8 ثانیه را برای شما در نظر می گیرد، اما اگر بخواهید با ضربه زدن بر روی زمان در پایین صفحه، می توانید آن را تا یک کلیپ 15 ثانیه ای تنظیم کنید.

گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام

یکی از قابلیت های بی نظیر این قسمت این است که شما می توانید در جایی که آهنگ متوقف می شود و شروع می شود، با کشیدن نوار لغزنده به طرفین، جدول زمانی آهنگ های خود را تنظیم کنید و از هرجایی که می خواهید موسیقی خود را شروع کنید و هرجا که می خواهید آن را تمام کنید.

هنگامی که پست را منتشر می کنید، این ویژگی همچنین به شما اجازه می دهد تا به استوری خود استیکر اضافه کنید، نام آهنگ و یا هنرمند را بنویسید، بنابراین دوست شما می تواند بداند که به چه چیزی گوش می دهید.

ویدیوها و مطالب مشابه