اتومبیل نیسان GT-R نسخه ای T-spec

معرفی مشخصات اتومبیل جدید نیسان GT-R نسخه حرفه ای T-spec

ما امروز قصد داریم تا شما را با دو نمونه از اتومبیل های شرکت نیسان ژاپن بیشتر آشنا کنیم. همانطور که می دانید شرکت نیسان یک شرکت بسیار بزرگ می باشد که می تواند هرگونه اتومبیل قدرتمند بسازد. این شرکت برای خانواده  GTR تلاش بسیار زیادی داشته است و توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند. همراه ما باشید با برسی بیشتر این دو اتومبیل معرکه که از خانواده اتومبیل های GTR .

این دو اتومبیل فقط قرار است از هرکدام تعداد محدودی ساخته شود که تقریبا از هرکدام 100 نمونه ساخته می شود و نیز به فروش گذاشته می شود.

سازنده برای انتخاب رنگ دو گزینه بسیار عالی مورد انتخاب او بوده است؛ بنفش Midnight و Millennium Jade ؛ بنفش نیمه شب یکی از جدید ترین و معرکه ترین رنگ می باشد که در انواع اتومبیل های شرکت نیسان از جمله خانواده GTR بیشتر به چشم می آید.

در بخش استفاده از رینگ برای اتومبیل عملکرده خوبی داشته است و از رنگی برای این رینگ ها استفاده کرده است که با رنگ بدنه ماشین شباهت داشته باشد و سازنده از رنگ های سیلور و برنزی استفاده نموده است. جنس رینگ های اتومبیل آلیاژ های جعلی می باشد.

یکی از عملکرد های که مهندسان در آن موفق بوده اند، استفاده از نمونه سیستم های جدید برای  چسبندگی بسیار زیاد اتومبیل در زمانی که سرعت اتومبیل بسیار زیاد می شود و به خصوص هنگام سرپیچ جاده.

با تمامی این گفته ها می توان گفت قرار است در سال 2022 شاهد 2 اتومبیل معرکه از شرکت نیسان باشیم که هر دو از خانواده GTR می باشند. در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این دو اتومبیل را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نیز به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل