نسخه رایگان بازی PES 2019 Lite با حالت های جدید، اکنون در دسترس است!

کمپانی Konami یک نسخه رایگان از بازی فوتبال sim 'PES را در سال 2019 راه اندازی می کند. این بازی شامل حالت های جدید myClub، حالت لیگ PES و مسابقات آفلاین می باشد. همه این حالت های خاص برای بازی به صورت رایگان در دسترس هستند و شما می توانید از یک تجربه بازی فوتبال با کیفیت و یک تجربه خالص فوتبال لذت ببرید.

آیا می خواهید قبل از معرفی رسمی بازی pes 2019 جدیدترین فعالیت های فوتبال و حالت های خاص مسابقه فوتبال را بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگان تجربه کنید؟

شرکت بازی سازی ژاپنی Konami امروز اعلام کرد که نسخه PES 2019 Lite را منتشر کرده است، یک نسخه کم حجم و رایگان از شبیه ساز فوتبال خود برای کنسول های بازی ایکس باکس One، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر (PC) که از طریق پلتفرم آنلاین Stem در دسترس است و شاید کمی بعد آن را در فروشگاه ها نیز مشاهده کنید.

تمرکز نسخه “Lite” بر روی عنوان MyClub است، این یک حالت عالی و جالب از بازی PES است که اجازه می دهد بازیکن مورد علاقه خود را از گذشته و حال، برای جوخه یا تیم فوق العاده فوتبال خود جمع آوری کنید.

این حالت شامل خرید های اختیاری در برنامه نیز می شود، که ممکن است که Konami به همین دلیل قصد داشته باشد تا بازی خود را رایگان عرضه کند.

علاوه بر MyClub، بازی جدید PES 2019 Lite همچنین شامل توانایی بازی مسابقات آنلاین و بازی های تمرینی برای کسب مهارت های شخصی است.

یک حالت خوب دیگر به نام لیگ PES نیز وجود دارد، که اجازه می دهد تا بازیکنان در مسابقات به صورت ۳v3 همکاری و در مسابقات محدود به زمان شرکت کنند، که برای بازیکنان Lite در دسترس است.

کمپانی کونامی با عرضه بازی رایگان PES 2019 Lite همچنان سعی در افزایش علاقه دارد.

نگرفتن حق لایسنس بازی های باشگاهی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اورپا در PES 2019 به طور عمده درخشش را از این بازی گرفته است و FIFA نیز به عنوان یک رقیب قدرتمند همچنان نیز درخشش خود را حفظ کرده است.

این نگرفتن حق مجوز باشگاه ها و مسابقات لیگ قهرمانان در سال جاری ضربه بزرگی به شرکت کونامی وارد می کند، چرا که مجوز آن را برای محتویات لیگ قهرمانان حتی در تکرار بازی های بعدی خود نیز از دست می دهد.

شما می توانید به این لینک بروید و سپس با انتخاب گزینه دانلود برای پلی استیشن و دانلود از طریق Steam به این بازی دسترسی پیدا کنید.

برای دانلود از طریق Steam نیز نیاز دارید تا این برنامه را بر روی کامپیوتر خود نصب و راه اندازی کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که بازی PES 2019 با از دست دادن لایسنس لیگ قهرمانان، در ماه شهریور از راه می رسد! و یا بازی فیفا ۲۰۲۰ علاوه بر یک سبک فوتبال خیابانی، دارای گرافیک بهتر نیز هست!

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.