بمب لاوا ۲۳ نفر را در جزایر هاوایی مصدوم کرد

در روز دوشنبه این هفته یک بمب مواد مذاب از آتشفشان های نزدیک جزایر هاوایی خارج شده و به سقف یک کشتی تفریحی برخورد کرده است که در پی این حادثه ۲۳ نفر از مسافرین کشتی مصدوم شده اند‌.

3.5 از 5
از 4 رای
بمب لاوا ۲۳ نفر را در جزایر هاوایی مصدوم کرد

گفته می شود از این ۲۳ نفر مجروح این حادثه ۶ نفر آنها با آمبولانس به بیمارستان Hilo فرستاده شدند و بقیه مجروحان با درمان سرپایی در ساحل درمان شده اند‌.

گزارش ها حاکی از آن است که یکی از افراد منتقل شده به بیمارستان خانمی بیست ساله است که پایش شکسته و ۵ نفر دیگر دچار سوختگی شده اند‌.

یک سنگ مذاب به اندازه یک توپ بسکتبال از دهانه آتشفشان خارج شده و به سمت کشتی توریستی که در نزدیکی منطقه حضور داشته شلیک شده است. شدت پرتاب این سنگ به قدری زیاد بوده که در سقف کشتی تفریحی سوراخی بزرگ ایجاد کرده است.

این حادثه در نزدیکی آتشفشان کیلواوا که در نزدیکی جزایر هاوایی واقع شده و دو ماه است که فعال می باشد، رخ داده است. این کشتی تفریحی متعلق به شرکت توریستی بوده که به مسافرین تجربه دیدن مواد مذابی که به دریا می ریزند را از فاصله دور می دهد.

گشت ساحلی هاوایی تحقیقاتی را برای مشخص کردن اینکه آیا این کشتی بیش از حد به آتشفشان نزدیک شده بود است یا نه، آغاز کرده است. اگر مشخص شود که این اتفاق به خاطر بی احتیاطی کاپیتان کشتی تفریحی رخ داده است این شرکت باید خسارت به مسافران بپردازد. هنوز هیچ شکایت و مصاحبه ای توسط مسافرین این کشتی انجام نشده است اما احتمالا در آینده مسافرین از این شرکت توریستی درخواست خسارت خواهند داشت.

خوشبختانه این حادثه کشتهای در پی نداشته اما زنگ خطری را برای شرکت های تفریحی که امکان بازدید از این آتش فشان فعال را فراهم می‌کنند به صدا درآورده است. خبرها حاکی از آن است که ۷۰۰ خانه در جزایر هاوایی بر اثر فوران آتشفشان کیلواوا تریب شده‌اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.