لباس شوئی دوقلو جدید الجی با فضای بیشتر و ویژگی های پیشرفته

ال جی می گوید این لباس شوئی و خشک کن جدید می تواند وسایل بزرگ مانند ملافه های تخت و یا روکش های مبل شما را راحت تر از همیشه بشوید و خشک کند. وسایل جدید شستشوی TwinWash الجی در اینجا هستند و آنها از قبل نیز بزرگتر و جادارتر می باشند. LG یک ماشین لباس شوئی و خشک کن TwinWash جدید را در همایش CES 2019 معرفی می کند.

LG دارای یک ماشین لباسشویی و خشک کن دوقلو جدید دیگر به نام TwinWash است.

همانند ماشین های TwinWash قبلی شرکت الجی، این ماشین لباسشویی با یک قسمت شستشوی کوچکتر همراه است که در کنار پایه شستشوی اصلی آن که SideKick نامیده می شود، قرار می گیرد.

ایده کلی این است که شما می توانید چیزهای بزرگ تر خود مانند ملافه ها و روتختی های خود را در شانه اصلی جلو ماشین شستشو قرار دهید و موارد کوچکتر و ظریف تر خود مانند لباس های معمولی را در قسمت پائین و کوچک ماشین شست و شو بگذارید.

همچنین خشک کن این ماشین لباس شوئی دوقلو جدید الجی نیز دارای یک پمپ گرمایشی اینورتر است.

ال جی می گوید سیستم پمپ گرما به صرفه جویی در انرژی بسیار کمک می کند، زیرا لباس ها و وسایل می توانند در مقابل یک دمای پایین تر برای خشک شدن قرار گیرند و به کمک پمپ گرمایشی خیلی بهتر و بدون هزینه های اضافی خشک شوند.

لباس شویی و خشک کن LG TwinWash همچینن نیز به صورت SmartThinQ فعال، طراحی و ساخته شده است که به شما اجازه می دهد تا آن را با دستیار صوتی آمازون یا همان الکسا و دستیار صوتی گوگل نیز کنترل کنید.

این بدان معنی است که شما باید بتوانید دستگاه های لباسشویی خود را از فاصله دور روشن و خاموش کنید و با فرمان های صوتی و همچنین از طریق برنامه بسیاری از ویژگی های ماشین لباس شوئی را در اختیار داشته باشید.

لباس شوئی و خشک کن TwinWash در ظاهر با یک بدنه استیل مشکی "black steel" در دسترس خواهند بود، اما LG تا به حال اطلاعات قیمت گذاری در مورد آن را اعلام نکرده است و یا حتی زمانی که لوازم در فروشگاه ها برای فروش قرار می گیرد را نیز مشخص نکرده است. پس باید منتظر ماند تا شاهد قیمت و زمان عرضه این لباس شویی های جدید باشیم.

در صورت علاقه، می توانید در زیر ویدئویی از ماشین لباس شوئی جدید سامسونگ ActivWash با فناوری Wobble، که می تواند لباس ها را بسیار عالی تمیز و پاکزدایی کند، را ببینید:برای مطالعه بیشتر ببینید که کمد جدید LG Styler به تازه نگه داشتن و تمیزی بیشتر لباس های شما کمک می کند و یا گجت ها و ابزارهای جالب و جدید در همایش CES 2019 را مشاهده کنید.

... توضیحات کامل