جایزه ۲۵۰ هزار دلاری برای برنده مسابقات پهبادهای AI در مقابل هواپیماهای بدون سرنشین انسانی

لاکهید مارتین برای اولین هواپیمای بدون سرنشین AI که جایگزین خلبان انفرادی و شخصی شود و بتواند پهباد های انسانی را شکست دهد، جایزه 250 هزار دلاری را ارائه می دهد، بیش از 2 میلیون دلار در مجموع جوایز به تیم های برتر در چالش AlphaPilot اهدا خواهد شد.

4 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
جایزه ۲۵۰ هزار دلاری برای برنده مسابقات پهبادهای AI در مقابل هواپیماهای بدون سرنشین انسانی

چالش AlphaPilot شرکت کنندگان را به طراحی فن آوری هوش مصنوعی AI که اجازه می دهد تا هواپیماهای بدون سرنشین مستقل را برای مبارزه و مسابقه با هواپیماهای بدون سرنشین معمولی انسان ها بسازند، در یک مسابقه جامع دعوت می کند.

مسابقه هواپیماهای بدون سرنشین یا همان پهباد ها میتواند به زودی با هوش مصنوعی AI جذاب تر و رقابتی تر شود.

همچنین قبل تر نیز هوش مصنوعی OpenAI الون ماسک قرار بود در تورنومنت Dota 2 شرکت کند که این رقابت های حساس و جهانی بازی های Dota 2 نیز با هوش مصنوعی AI اغاز شده است.

شرکت Lockheed Martin، لیگ برگذاری مسابقات پهبادها و کمپانی NVIDIA یک چالش را با عنوان AlphaPilot به راه انداختند که به شرکت کنندگان با ایجاد فناوری اطلاعات هوش مصنوعی AI در یک هواپیمای بدون سرنشین مستقل، اجازه می دهد تا با هواپیماهای بدون سرنشین خودران AI خود هواپیماهای بدون سرنشین انسانی را به خارج از مسابقه بفرستند و آن ها را شکست دهند.

Keoki Jackson، مدیر کل فناوری اطلاعات لاکهید مارتین، در روز چهار شنبه در سانفرانسیسکو، گفت: “محاسبات خود را آماده و به روز کنید و آن را به گونه ای انجام دهید که پهباد AI شما بتواند آن خلبانان انسانی را که ماهها یا سال ها آموزش دیده اند و برای رسیدن به این سطح تلاش و کوشش کرده اند را شکست دهند”.

این چالش بعد از امسال به راه می افتد و مسابقات در طول سال های آینده به عنوان لیگ مسابقه رباتیک هوش مصنوعی جدید درون ها یا همان پهبادها برگزار می شوند.

برنده اصلی جایزه بزرگ ۱ میلیون دلار را دریافت خواهد کرد.

همچنین اولین تیمی که یک هواپیمای بدون سرنشین را در یک مسابقه به بیرون پرتاب کند، ۲۵۰ هزار دلار برنده خواهد شد.

لاکهید مارتین در یک صفحه وب اعلام کرد که در این رقابت ها بیش از ۲ میلیون دلار در مجموع جوایز به شرکت کنندگان برتر اهدا خواهد شد.

تیم ها از پلت فرم NVIDIA Jetson برای توسعه چارچوب هایی استفاده می کنند که اجازه می دهد هواپیماهای بدون سرنشین مستقل بتوانند دوره های پیچیده را بدون پیش برنامه ریزی مرور کنند و به راحتی به حرکت خود ادامه دهند.

 

لاکهید مارتین در یک انتشار اظهار داشت: “برای ما مهم است که نوآوری را ادامه دهیم تا بتوانیم پیشرفت های هوشمندانه تر، سریع تر و ایمن تر را ایجاد کنیم”. “مشتریان ما اغلب به دنبال تعیین نیازهای خود با بهترین تکنولوژی ها در دهه های آینده هستند، بنابراین ما باید این کار را نیز انجام دهیم، فکر کردن به محصولات نسل بعدی و همچنین نسل بعد محصولات بعدی”.

هواپیماهای بدون سرنشین به طور روزافزون در زندگی روزمره ما گسترش و توسعه می یابند.

آنها توسط شرکت هایی مانند آمازون برای تهیه مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند و توسط کشاورزان برای نظارت بر محصول و دامشان مورد استفاده قرار می گیرند.

مسابقات هواپیماهای بدون سرنشین نیز با رویدادهایی مانند مسابقات قهرمانی ملی مسابقات پهباد های آمریکا، و همچنین دیگر مسابقات لیگ های پهبادهای مسابقه ای در جریان است.

رای شما به "جایزه ۲۵۰ هزار دلاری برای برنده مسابقات پهبادهای AI در مقابل هواپیماهای بدون سرنشین انسانی" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن