شخصی با تقاضای بازپرداخت پول گوشی پیکسل ۳ معیوب خود، ۱۰ موبایل جدید دریافت کرد!

مردی که درخواست بازپرداخت پول گوشی Pixel 3 خود را از گوگل کرده بود، به جای آن، 10 عدد گوشی صورتی رنگ دیگر را دریافت کرده است. ما در مورد تعویض و یا بازپرداخت پول گوشی های معیوب صحبت می کنیم، شما ممکن است برای Pixel 3 معیوب خود مبلغ بازپرداختی را دریافت نکنید، بلکه احتمالا بجای آن 10 عدد بیشتر به شما برسد.

4 از 5
از 6 رای
شخصی با تقاضای بازپرداخت پول گوشی پیکسل ۳ معیوب خود، ۱۰ موبایل جدید دریافت کرد!

گفته می شود که تمام مشتریانی که می خواهند موبایل Pixel 3 معیوب خود را باز بفرستند و پول خود را به صورت بازپرداخت دریافت کنند، به جای پول نقد، گوگل، ۱۰ تلفن دیگر پیکسل ۳ را به آن ها تحویل داده است.

همانطور که توسط کاربر Reddit Cheetoz گفته شده است، این بخشی از خدمات گوگل به مشتریان است، که گفته می شود که او در تلاش است تا برخی از اشکالات حمل و نقل ظاهری را برای مشتریان اصلی خود حل و فصل کند.

او در یک پست در شبکه اجتماعی توضیح می دهد که یک گوشی سفید معیوب را به گوگل باز پس می فرستد و برای بازپرداخت قیمت خرید ۱۰۰۰ دلاری خود، تنها ۸۰ دلار را برای پرداخت مالیات بر فروش، دریافت می کند.

در صورت علاقه رویداد گوگل و معرفی تلفن های همراه Google Pixel 3 را ببینید.

ناامیدی او همچنین کمی عجیب و غریب بود، او گفت به جای دریافت حدود ۹۰۰ دلار که او مدیون بوده است، او ۱۰ دستگاه صورتی رنگ Pixel 3 را پس از یک معامله جداگانه که درخواست رنگ صورتی را رد کرد بود، دریافت کرده است.

او همچنین یک تصویر از ۱۰ تلفن همراه پیکسل ۳ صورتی رنگ خود را با یک پیام منتشر کرد: “گوگل، من گوشی های شما را دارم، و شما پول من را، بیایید این را حل کنیم و با هم یک معمامله خوب داشته باشیم.”

او اذعان می کند که از لحاظ مالی، او به جلو می رود و سود بیشتری را دریافت می کند، اما می گوید که او می خواهد کار درست را انجام دهد و گوشی ها را بازگرداند.

اما بدون دریافت بازپرداخت خود حاضر نیست اینکار را بکند.

او گفت: “اگر من در اینجا پشتیبانی مناسب را دریافت نکنم، می توانم همراه با ۱۰۰۰ امتیاز COD برای بازگرداندن ۹ تلفن اضافی اقدام کنم”، در این موضوع که قبلا توسط پلیس اندروید یا Android Police گزارش شده است، او می نویسد: “اگر حمل و نقل و در خواست بازپرداخت، رد شود، من آنها را به فروش می رسانم تا پول خود که بازپرداخت نشده است را دریافت نمایم.

او افزود: “باز هم، کار درستی نیست، اما من از صبر و گزینه های دیگر فرار کرده ام.”

در نهایت پرداخت پول به Cheetoz ممکن است صورت بپذیرد.

یک نماینده Google از انجمن پیکسل در ماه دسامبر با Cheetoz ملاقات کرده است تا اطلاعات شخصی آن را در اینباره دریافت کند تا بتوانیم برای او این کار را انجام دهد. “

گوگل بلافاصله به درخواست نظرها پاسخی نداده است.

برای مطالعه بیشتر مقایسه تلفن های همراه، Huawei Mate 20، iPhone XS،Pixel 3 و Galaxy S9 + مشخصات کامل و یا مقایسه تلفن های همراه جدید Note 9 ،Pixel 3 XL ،iPhone XS Max و LG V40، و مشخصات کامل آن ها را ببینید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.