رونمائی از تریلر بازی جدید Avengers در همایش E3 2019 و انتشار آن در سال 2020

تریلر جدید بازی انتقام جویان یا Avengers از کمپانی مارول منتشر شده است و به نظر می رسد که در تاریخ 15 ماه می سال 2020 عرضه شود. این بازی هیجان انگیز برگرفته از فیلم معروف Avengers برای کنسول های Xbox One و PS4 و کامپیوتر PC عرضه خواهد شد و در پلتفرم جدید Stadia گوگل نیز در دسترس خواهد بود. تریلر جدید بازی Avengers طرفدارن مشتاق مارول را کمی سردرگم کرده است و آن ها را منتظر تانوس آخرین شخصیت پلید داستان، نگه می دارد.

بازی Avengers همایش E3 2019

در سال 2017 کمپانی Square Enix قرارداد توسعه چند ساله یک بازی را با شرکت مارول امضا کرد.

اولین آیتم در لیست آنها یک عنوان محرمانه به نام پروژه Avengers بود.

امشب، در سخنرانی Square Enix در رویداد بزرگ بازی 2019 E3، این شرکت نتایج دو ساله خود را به نمایش گذاشت.

اما شاید در نگاه اول، این خیلی خوب به نظر نرسد.

شما می توانید تریلر این بازی که در رویداد E3 2019 رونمائی شده است را ببینید، اما به نظر می رسد که این طرفداران مارول را در توئیتر آن چنان هم تحت تاثیر قرار نداده است.

به هر حال Square Enix عنوان جدیدی از این بازی را با اولین تریلر معرفی خود در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز دوشنبه نشان داده است.

این بازی که Avengers مارول نامیده می شود، در 15 ماه می سال 2020 برای اکثر پلتفرم ها منتشر خواهد شد.

شاید قبل از واکنش به این قضیه بهتر باشد تریلر این بازی انتقام جویان مارول را در زیر چک کنید:

هم اکنون شایعات زیادی در مورد این تریلر بازی جدید منتشر شده در سراسر دنیای مجازی وجود دارد.

و بله همانطور که می توانید حدس بزنید این به دلیل شبیه نبودن کارکتر های بازی به کارکتر های اصلی فیلم است.

بعضی از افراد نیز در صفحه های مجازی با تصاویر پست شده از عنوان سریالها یا بازی های دیگر در کنار پوستر این بازی این متفاوت بودن شخصیت ها را به چالش کشیده اند.

از جانبی نیز برخی بر این باورند که قرار نیست که این بازی جدید همانند نسخه اصلی باشد و می تواند داستان هایی متفاوت با کارکتر های گوناگون داشته باشد.

ببینید که سازندگان بازی جدید Avengers دلیل تفاوت شخصیت و کارکترها را بیان می کنند!

در اصل تریلر رسمی نمایش داده شده از بازی جدید Avengers با استفاده از پنج قهرمان اصلی بازی یعنی کاپیتان آمریکایی (Captain America)، هالک (Hulk)، مرد آهنین (Iron Man) ،تور (Thor) و Black Widow نشان داده شده است.

مبارزه انتقامجویان از توانایی هر شخصیت، مثلا پرواز و یا بسیاری از توانایی های دیگر استفاده می کند.

بازی داستان Avengers را می توان با سه دوست به صورت آنلاین و یا چهار نفره به صورت همکاری داخلی بازی کرد.

این بازی برای عرضه در سال 2020 تنظیم شده و تنها بازی است که Square Enix و Crystal Dynamics قصد دارند تا برای چندین سال آن را پشتیبانی کنند.

به هر حال این نیز یک نسخه ابتدائی از نمایش دمو این بازی جدید انتقام جویان است و می تواند در سال آینده با تغییرات فراوانی مواجه شود و تا آن زمان نیز ما باید خبرهای فراوانی در مورد آن بشنویم.

کمپانی Square Enix در حالی که جزئیات بیشتری را منتشر نکرده است، اعلام کرده که بازی Avengers در جریان پخش بازی Stadia جدید در دسترس خواهد بود، علاوه بر آن در کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس و کامپیوتر نیز اجرا می شود که در تاریخ 15 ماه می سال 2020 (26 اردیبهشت 1399) به بازار عرضه خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که پلتفرم های بازی cloud gaming مانند گوگل استادیا: تحولی در صنعت بازی ها تا سال ۲۰۲۰، یا ویندوز ۱۰ جدید همراه با ویژگی های جدید مخصوص بازی، پخش آهنگ و سفارشی سازی تم و یا بازی فیفا ۲۰۲۰ علاوه بر یک سبک فوتبال خیابانی، دارای گرافیک بهتر نیز هست!

ویدیوها و مطالب مشابه