بازی Marvel's Spider Man 2 کنسول ایکس باکس استیشن

معرفی رسمی بازی Marvel’s Spider Man 2 برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن

بازی Marvel's Spider-Man 2 یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. شاید تا به حال کلمه ی مارول را شنیده باشید، درست است مارول یک شرک فیلم ساز است که از موقعی که تاسیس شده است، تمامی فیلم های خود را در مورد ابر قهرمان ساخته است؛ مثال شخصیت های مرد آهنی یا کاپیتان مارول یا حتی اسپایدر من.  اما این بار و برای اولین بار این شرکت در عرصه ی ساخت بازی قدم گذاشته است و اولین بازی خود را به نام اسپایدر من ثبت کرده است.  این بازی جذاب قرار است تا شما را به دنیای ببرد که دیگر شهر شما در  این دنیا هیچگونه امنیتی ندارد.

داستان بازی این بار از جایی شروع می شود که مرد عنکبوتی با دوست خود قصد دارند تا دنیا را بار دیگر نجات دهند و در حال پاک سازی شهر خود هستند و در حال حاضر خیلی از اطبهکاران را دستگیر کرده اند و حال با یک دشمن بسیار سر سخت و قدرتمند باید مبارزه کنند که نام آن ونوم می باشد و باید تمامی تلاش خود را بکنند تا دشمن خود را نیز از بین ببرند.

اگر تاکنون فیلم ونوم را دیده باشید، پس می داید که با چه دشمنی سر و کار دارند.

سازنده بازی از این بازی تعریف بسیار زیادی کرد و گفت این بازی اولین بازی است که شرکت مارول ساخته است و سعی کرده تا یک بازی بسازد که بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد این بازی همان بازی است که در سال های قبل شرکت مارول قول داده بود.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالای قرار داد و سازنده از بهترین موتور گرافیکی استفاده کرده است که تاکنون در هیچ بازی ندیده اید همچین کیفیتی را و البته با تمامی مشخصه های بازی همخوانی دارد.

جلوه های بصری  و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و در بازی بسیار عالی کار شده است.

محیط بازی بسیار بزرگ است و اسپایدر من می تواند در هر کجا که دوست دارد دشمنان خود را از بین ببرد و می تواند در هر کجای شهر که دوست دارد تار بی اندازد و با او در آسمان پرواز کند.

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است و بسیار گوش نواز و شنیدنی است و شما را بسیار خشنود می کند.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، به شخصیت مرد عنکبوتی علاقه دارید، دوست دارید در آسمان پرواز کنید و از هیجان بسیار زیاد لذت ببرید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید.

می توانید تریلر زیبای این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید و می توانید از طریق تریلر بازی بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و همچنین نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل