نقد و بررسی بازی مرد عنکبوتی (Marvel’s Spider-Man)

اگر بخواهیم با نام بردن ازیکی از نقاط مثبت بازی شروع کنیم، این است که توانسته است شهر نیویورک آمریکا را به زیبایی تمام  طراحی و در بازی به نمایش بگذارند. شما برای این که برروی زمین کمی فعالیت داشته باشید و در حال جهیدن به این سو و آنسو نباشید و دست از تار تنیدن بردارید قطعا همچنان بر روی زمین هم به دنبال دشمنان خود، خواهید رفت. با ما همراه شوید تا این بازی جدید مرد عنکبوتی به سبک ازاد را کمی بیشتر بررسی کنیم.

بازی مرد عنکبوتی Marvel’s Spider-Man

گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man

مراحل فرعی بازی بسیار پیش پا افتاده است، شما در مراحل فرعی به صورت کوتاه  با دشمنان نه چندان جذابی مبارزه می کنید. مراحل فرعی در مدت زمان کوتاهی برای شما تکراری خواهد شد و شما را آزرده خاطر خواهد کرد ازین حیث با تعاریفی که از مراحل فرعی بازی کردیم نمی توان گفت که جزء نقاط قوت بازی محسوب میشود.

شاید شما فکر کنید که بازی اسپایدرمن یک بازی بی روح و خسته کننده است ولی باید بگوییم که شما سخت در اشتباهید ،  زیرا بازی شما را در نبرد هایی قرار خواهد داد که  تنها با دشمنانی نمی جنگید که سلاح سرد دارند بلکه با افرادی خواهید جنگید که، از سلاح های گرم و قدرتمند نیز استفاده می کنند. شما گاهی در محیطی بزرگ مبارزه میکنید که ممکن است دشمن های زیادی در آن منطقه باشند.

در این بازی شما، شاهد گرافیک فنی  عالی بازی هستید، که استودیو سازنده بازی بسیار زیاد به آن اهمیت داده است و قطعا به شما احساس بسیار خوبی خواهد داد.

جدیدترین تریلر معرفی بازی مرد عنکبوتی مارول برای PS4 را ببینید.

 گرافیک و صدا گذاری بازی ، بدون نقص است و و موجب لدت شما خواهد شد. استودیو بازی ، آنقدر که به کاراکتر مثبت بازی اهمیت داده است به شخصیت های منفی بازی نیز با همان کیفیت اهمیت داده ،ازین رو می توان گفت شخصیت های منفی بازی، دارای شخصیت پردازی عالی هستند.

به گفته خیلی از علاقه مندان به بازی ، گیم پلی بازی در قسمت مخفی کاری تحسین برانگیز و عالی است و اگر علاقه مند به بازی هایی  هستید که برای آن ها حوصله به خرج می دهید، این بازی یک نمونه عالی است.

البته نباید از شخصیت پیتر پارکر گذشت ، شما در این بازی  تنها یک مرد عنکبوتی نیستید بلکه گاهی، باید نقش پیتر پارکر را اجرا کنید.

یکی از نقاط قوت بازی این است که ،  داستان بازی روایت خاص خودش را دارد  و به صورت روان، روایتگری خودش را پیش می گیرد.

داستان بازی به هشت سال بعد از آن که پیتر پارکربه مرد عنکبوتی تبدیل شده است بر می گردد. این جا پیتر پارکر با دشمنانی می جنگد که  اینبار همگی آن ها متحد شده اند و می خواهند مرد عنکبوتی را از سر راه بردارند.

نگاهی به بازی جدید و سبک آزاد مرد عنکبوتی مارول (Marvel’s Spider-Man) برای PS4 بیاندازید.

سخن پایانی بازی  Marvel’s Spider-Man

بازی اسپایدرمن یک بازی بسیار جذاب و عالی است و شما قطعا از آن لذت خواهید برد. با تمامی این ها ، همان طور که گفتیم ، بازی 2یا3 مشکل کوچک دارد ولی از هر نظر دیگرعالی است و شما را جذب خود خواهد کرد .

در کل اگر علاقه مند به بازی اسپایدرمن هستید این بازی را از دست ندهید زیرا بسیار جالب و جذابو عالی است.

این بررسی برای سیستم پلی استیشن 4 نیز انجام شده است.

در صورت علاقه بازی مرد عنکبوتی مارول برای PS4، با لباس های جدید را ببینید.

رادمان 3 سال پیش
خیلی خوبه
رادمان 3 سال پیش
خیل خوب

ویدیوها و مطالب مشابه