درون تحویل کالا Matternet به زودی راه اندازی می شود

 درون مستقل تحویل کالا Matternet راه اندازی خود را با افزایش 16 میلیون دلار سرمایه گذاری از طرف شرکت بوئینگ ادامه می دهد.

4 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
درون تحویل کالا Matternet به زودی راه اندازی می شود

کمپانی Boeing HorizonX Ventures، شرکت هواپیمایی که با ارتش آمریکا کار می کند، به علت اینکه هواپیماهای بدون سرنشین مستقل برای جا به جایی کالا مسلمأ در آینده ارائه می شوند و عرصه ای گسترده از بازار را به خود تخصص می دهند، ۱۶ میلیون دلار برای راه اندازی هواپیمای بدون سرنشین Matternet سرمایه گذاری کرد.

همینطور سایر سرمایه گذاران عبارت اند از: سوئیس پست، صندوق نوآوری سونی و همینطور پایتخت های ایالت های مختلف آمریکا نیز در این سرمایه گذاری عظیم شریک هستند.

با این کمک مالی، برنامه اماده سازی پهپهاد Matternet در سراسر ایالات متحده و در سطح بین المللی در محیط های شهری توسعه می یابد.

بریان Schettler ، مدیر عامل شرکت Boise HorizonX Ventures در بیانیه ای گفت: فن آوری درون Matternet و اطلاعات پیشینه اثبات شده، توسعه یک سیستم حمل و نقل هوایی مستقل، امن، جهانی و یک واقعیت نزدیک به رخ دادن را ایجاد می کنند.

همچنین وی افزود: در حالی که این درون توسط شرکت موفق در سوئیس انتخاب شده و همینطور انتخاب این درون توسط FAA برای آزمایش در شبکه های هوایی بدون سرنشین در ایالات متحده، ما هیجان زده هستیم تا با هم کار کنیم و مجددا تصحیح کنیم که چگونه جهانیان با یکدیگر در ارتباط هستند و نسل بعدی از راه حل های حمل و نقل را به صورت گسترده ای شکل دهیم.

فقط در ماه گذشته، اداره هواپیمایی فدرال، در میان دیگر هواپیماهای بدون سرنشین، درون Matternet را برای عملیات تدارکاتی هواپیماهای بدون سرنشین، برای بیمارستان های ایالات متحده به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی کنترل از راه دور هواپیماهای بدون سرنشین انتخاب کرد.

در سال ۲۰۱۵، درون Matternet اولین آزمایش سیستم تحویل هواپیماهای بدون سرنشین در زوریخ، سوئیس، را برای انتقال نمونه های خون و آسیب شناسی ها به آزمایشگاه ها آغاز کرد.

پهپهاد Matternet از زمان گسترش عملیات خود در سوئیس بیش از ۱۷۰۰ پرواز را در مناطق پرجمعیت انجام داده است و تا بیش از ۸۵۰ تحویل نمونه برای بیماران را انجام داده است.

رای شما به "درون تحویل کالا Matternet به زودی راه اندازی می شود" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن