در نهایت، شاید بتوانید با ارز دیجیتال قهوه و یا برخی از دیگر محصولات را بخرید!

شاید بعد از این همه شما بتوانید در آینده با ارز دیجیتال و یا crypto currency قهوه و یا برخی از محصولات مورد نظر خود را خریدرای کنید. شبکه پرداخت نقدی ارز دیجیتال Flexa شروع به دریافت نام های بزرگی مانند Crate and Barrel, Nordstrom, Whole Foods, Barnes & Noble و بله، حتی Caribou Coffee کرده است تا خدمات و محصولات آن ها را به ازای پرداخت ارز دیجیتالی به مشتریان تحویل دهد.

نهایت بتوانید با ارز دیجیتال قهوه محصولات بخرید

شاید شما تصور می کرده اید که فکر و ایده استفاده از ارزهای دیجیتال یا به انگلیسی همان cryptocurrencies مانند بیت کوین (bitcoin) برای خرید چیزها و وسایل، دیگر مرده و از بین رفته است.

یک استارتاپ تازه راه اندازی شده به نام Flexa برخی از بزرگترین مارک های خرده فروشی آمریکایی را با استفاده از شبکه پردازش پرداخت خود راه اندازی کرده است که به شما اجازه خرید وسایل آ نها با ارز دیجیتال را ارائه می دهد.

در میان آنها برند ها و مارک هایی مانند: Barnes & Noble, Baskin Robbins, Bed Bath & Beyond, Caribou Coffee, Crate and Barrel, Jamba Juice, Lowe’s, Nordstrom, Office Depot, Petco, Regal Cinemas و حتی تمام بازار مواد غذایی آمازون دیده می شوند.

این ها چیزی است که باعث می شود تا اتفاقات در اطراف پول دیجیتالی رمزنگاری شده هیجان انگیز تر و جالب تر نیز باشد.

به جای انقلابی در امور مالی، آزاد کردن ما از کنترل بانک های مرکزی و پرداختن در عصر جدید اینترنتی، ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده اغلب تبدیل به یک سرمایه گذاری عالی شده اند که ارزش آن ها نیز افزایش یافته است.

Flexa، هر چند، در تلاش است تا مردم را به سمت کیف پول دیجیتال خود جذب کند.

تایلر اسپلدینگ (Tyler Spalding)، مدیر اجرایی و رئیس Flexa گفت: “ما اجازه می دهیم هر نوع پول رمزنگاری شده ای قابل خرج باشد.”

این شرکت روز دو شنبه شبکه پردازش پرداخت خود را راه اندازی کرده است.

نقاط فروش و سود آن از جانب خرده فروشان خواهد بود: هزینه معامله ای بین 1 تا 2 درصد، که انتظار می رود ارزان تر از کارت های اعتباری باشد، و سیستمی که خرده فروشان پول خود را از طریق پول عادی به دست می آورند بدون اینکه نیاز باشد تا ارز دیجیتال را لمس کنند.

Spalding گفت، ارز های دیجیتال که بر اساس سرورهای بلاک چین (blockchain) در دسترس هستند، معامله های سودآوری که خرده فروشان از آن متنفر می باشند را نیز تحت تاثیر قرار می دهند.

خرده فروشان توسط ارز دیجیتال از عوارض ناشی از معملات آزاد محافظت می شوند و این بسیار مهم است.

لیندا Pawczuk، رهبر blockchain برای مشاور Deloitte گفت: برخی از موانع و یا شاید خوبی ها برای سیستم های پرداخت نقدی ارز دیجیتال امروزی، شامل مشکلات شناسایی دقیق افرادی است که پول پرداخت می کنند و همچنین انتظار طولانی برای تکمیل معامله cryptocurrency.

برای استفاده از سیستم فلکسا، شما باید یک کیف پول دیجیتال با Flexa داشته باشید، اما بعدا این شرکت قصد دارد تا با کیف پول های موجود در بورس اوراق بهادار مشهور مانند Coinbase ادغام شود.

شما خرده فروش مناسب را از یک لیست در برنامه Flexa انتخاب می کنید که سپس یک کد QR را به شما نشان می دهد که خرده فروش با سخت افزار ترمینال فروش فعلی خود آن را اسکن کرده است.

Spalding گفت، “فلکسا” از کیف پول خود استفاده می کند و پس از انتقال به سیستم منظم بانکی، دلار آمریکا را به خرده فروشان انتقال می دهد.

سرمایه گذاری یک کیف پول cryptocurrency با یک برنامه در فروشگاه، به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که شما به درستی ارزش های cryptocurrency را برای ضبط مالیات خود حسابرسی خواهید کرد.

اما Flexa انتظار دارد که تراکنش ها را برای مصرف کنندگان آسان تر نیز کند.

Spalding گفت: “این یک پل است. اینکه چگونه جریان اصلی می تواند به خوبی راه اندازی شود.”

شاید بله، شاید هم نه.

امی زرکلی، مدیر عامل موقت گروه تجارت الکترونیک و معاملات الکترونیک، گفت: امروزه پرداخت های انتقالی می تواند مانند روزهای اولیه عکاسی دیجیتال باشد که مردم تصاویر خود را بلافاصله دریافت و چاپ می کردند.

او گفت، “ما می توانیم همان تکامل در ارز دیجیتال را پیش بینی کنیم، اگر چه احتمالا برای پنج تا 10 سال آینده رخ خواهد داد. اینجا همان جایی است که همه تحقیقات و توسعه اتفاق می افتد و جایی که بررسی های عمیق تر صورت می گیرد.”

برای مطالعه بیشتر ببینید که گلکسی S10 سامسونگ با یک نمایشگر کاملا یکدست و یک کیف پول ارز دیجیتال و یا کیف ارز دیجیتالی جان مک آفی در اولین چالش bounty خود هک شد.

ویدیوها و مطالب مشابه