معرفی و بررسی خودرو جدید مرسدس بنز AMG GLE بارباس 900

ما امروز قصد داریم تا در یک تریلر بسیار عالی و معرکه اتومبیل شگفت انگیز که توسط شرکت مرسدس بنز آلمان در حال ساخت و تولید می باشد مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و سپس با این اتومبیل معرکه بیشتر و بیشتر آشنایی پیدا کنیم و بدانیم که این اتومبیل دارای چه خصوصیات منحصر به فردی نیز می باشد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل.

بار دیگر شرکت اتومبیل سازی مرسدس دست به ساخت اتومبیل های خارق العاده ای زده است که نام آن ها را ابرخودرو می نامند و حال ما می خواهیم با جدید ترین ابر خودرو شرکت مرسدس بنز که نام آن Mercedes-AMG GLE Brabus 900 Rocket Edition می باشد بیشتر آشنایی پیدا کنیم.

این اتومبیل دارای تعداد بسیار محدودی است و فقط 25 نمونه از آن قرار است تولید شود و سپس به فروش برسد.

این اتومبیل براساس اتومبیل مرسدس AMG GLE 63 S 4MATIC+ کوپه ساخته شده است و دارای تغییراتی بسیار عالی و منحصر به فرد می باشد.

این اتومبیل دارای یک موتورV8  با توربو دو قلو می باشد با حجم 4.5 لیتری.

قدرت اسب بخار این اتومبیل 900 می باشد و حداکثر گشتاور نیرو اتومبیل 1250 نیوتن متر است.

در نتیجه می توان گفت این اتومبیل یک اتومبیل سوپر اسپرت است که از قدرت بسیار زیاد و خوبی نیز برخوردار می باشد.

0 تا 100 این اتومبیل در کمتر از 100 کیلومتر به وقوع می پیوند. این اتومبیل کوپه قدرتمند می تواند حداکثر سرعت خود را به 330 کیلومتر بر ساعت برساند.

با تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این اتومبیل ابر قدرت را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خودش جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل