معرفی و بررسی کامل اپلیکیشن کاربردی و جالب مایکت

اپلیکیشن مایکت یک برنامه بسیار عالی و منحصر به فرد است که امروزه خیلی از افراد از این برنامه برای کار های خود استفاده می کنند. با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر این اپلیکیشن کاربردی و جالب بپردازیم.

اپلیکیشن کاربردی مایکت

برنامه مایکت یک برنامه ای بسیار کار بردی است که مانند برنامه گوگل پلی و بازار می باشد و حال از این دو اپلیکیشن جلو زده و در جایگاه بسیار بالای قرار دارد افراد بسیار زیادی از این برنامه استفاده می کنند.

شما در این برنامه می توانید اپلیکیشن های مختلف را دانلود کنید و شما در قدم اول این برنامه شاهد ویترین های هستید که بازی های جدید، برنامه های جدید و یا حتی توسعه یافته قرار دارند و به شما کمک بسیار زیادی می کنند.

شما می توانید در بخش کتابخانه فیلتر مورد نظر خود را انتخاب کنید که برنامه و یا بازی های متناسب با فیلتر شما برای شما نمایانگر شود مثال بنده در کتاب خانه قسمت بازی را انتخاب می کنم و فیلتر خود را در ژانر اکشن قرار می دهم و برنامه به صورت خودکار فقط بازی های که در ژانر اکشن هستند برای بنده نشان می دهد .

این برنامه برای دریافت برنامه های متفاوت است چه بازی و چه اپلیکیشن های کاربردی .

یک قابلیت خوب این بازی این است که شما ممکن است یک برنامه را انتخاب کنید و پس از انتخاب کردن شما را وارد صفحه آن اپایکیشن می کند و شمامی توانید قبل از دانلود برنامه متوجه شوید که این برنامه برای چه کاری هست و یا این بازی در چه ژانذ هایی قرار دارد و یا این برنامه کاربردش چگونه است که آیا نیاز به اینترنت دارد یا نه.

شما در بخش نظر ها می توانید موتجه شوید که افراد از نمره 5 به این بازی چند نمره داده اند و نظر و انتفاد های آن  ها را بخوانید و اگر مناسب بود آن برنامه را دانلود کنید.

نکته آخر این اپلیکیشن این است که شما می توانید در هر زمان بروز رسانی یک اپلیکیشن را متوجه شوید و پس از متوجه شدن آن اپلیکیشن و یا همان برنامه را بروز رسانی کنید.

جمله آخر این است که این برنامه یک برنامه بسیار عالی  و کاربردی است و می تواند به شما در انتخاب برنامه و اپلیکیشن مورد نظر شما ، به شما کمک کند و به شما پیشنهاد می کنم این برنامه عالی و شگفت انگیز را از دست ندهید.

می توانید این برنامه را از بازار و یا گوگل پلی و یا همان موتر جست و جو گر گوگل استفاده کنید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوها و مطالب مشابه