تحلیل و بررسی بازی بسکتبال NBA 2K 20

NBA2K20 اثری است که می تواند ساعت های بسیاری علاقه مندان به بازی بسکتبال را سرگرم کند. بسکتبال  یکی بزرگ ترین ورزش های پر مخاطب دنیا است ، که طرفداران زیادی جذب می کند. همان طور که می دانید هر ساله تغییرات زیادی در بازی ها به وجود می آید. یکی از نکات مثبت این بازی،  این است که بازی دارای داستان است. با نتران باشید تا این ویدئو را بیشتر بررسی کنیم...

بازی بسکتبال NBA 2K 20

داستان بازی NBA2K20

داستان بازی روایت گر بازیکنان حرفه ای بسکتبال است ، که شما در اول بازی باید آن ها را شخصی سازی کنید همینطور آن ها لقب هم  دارند به نام “چی”. این نسخه دستخوش تغییرات زیادی شده است. چی، یکی از بازیکنان تیم دانشگاهی است. تا این که در یکی از بازی ها چی مصدوم می شود و حال مدیر دانشگاه  به طور کلی تیم را کنار می گذارد.

گیم پلی بازی NBA2K20

 شما در این بازی باید زندگی چی را کنترل کنید . و با دریافت امتیاز هایی که به دست می آورید ، می توانید شخصیت کاراکتر خود را ارتقاء دهید مانند کنترل توپ  یا پرتاب ضربه های محکم  و……..

شما می توانید این بازی را به صورت آفلاین  و یا آنلاین بازی کنید و حتی می توانید بازیکن برای تیم خود خریداری کنید.

همچنین اگر به لیگ های دهه ی 80 و 90 علاقه مند هستید می توانید به آن لیگها بروید و آن جا بازی کنید و اگر علاقه مند به لیگ های حال کنفرانس شرق و غرب هستید، می توانید در آن جا نیز بازی کنید و میتوانید تیم بانوانرا هم به این بازی اضافه شده است.

یک نکته منفی بازی این است که انیمیشن مربی ها اصلا خوب نیست و مانند نسخه های پیشین است  و همچنان واکنش درستی انجام نمی دهند.

گرافیک و موسیقی  متن بازی NBA2K20

گرافیک بازی بسیار عالی است و شما را حتما شگفت زده خواهد کرد. همیشه یکی از نقاط قوت بازی ها، موسیقی  بازیست. که در این بازی بسیار به آن توجه شده است و مشخصا ازاهمیت بسیاری برخوردار بوده است .

حال اگر علاقه مند به بازی های سبک ورزشی هستید این بازی را از دست ندهید، زیرا یکی از بهترین بازی های بسگتبال سبک ورزشی نیز است .

ویدیوها و مطالب مشابه