نمونه اتومبیل جنسیس GV60 اتومبیل لوکس

معرفی رسمی نمونه جدید و جالب اتومبیل جنسیس GV60، یک اتومبیل بسیار لوکس و منحصر به فرد

این اتومبیل بسیار قدرتمند یک اتومبیل بسیار زیبا است که قرار است به زودی در دو نمونه وارد بازار جهانی شود. این اتومبیل در گذشته تولید شده است ولی سازنده قصد دارد تا این اتومبیل را در نمنه های دیگر هم روانه بازار جهانی کد که افراد با سلیقه خود  این اتومبیل را خریداری کنند. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل.

1: مدل استاندارد RWD مجهز به موتوری است که حداکثر توان خروجی آن 168 کیلو وات و حداکثر گشتاور آن 350 نیوتن متر است. مدل استاندارد AWD مجهز به یک موتور 160 کیلوواتی برای چرخ‌های عقب و یک موتور 74 کیلووات برای چرخ‌های جلویی است که مجموع خروجی 234 کیلووات، حداکثر گشتاور 605 نیوتن‌متر و حداکثر برد رانندگی 400 کیلومتر در هر بار شارژ را ارائه می‌دهد.

2: مدل پرفورمنس دارای دو موتور 160 کیلوواتی برای چرخ های جلو و عقب است که مجموع خروجی 320 کیلووات، حداکثر گشتاور 605 نیوتن متر و حداکثر برد رانندگی 368 کیلومتر در هر بار شارژ را ارائه می دهد. این یک گزینه ایده آل برای مشتریانی است که به دنبال یک تجربه رانندگی سرگرم کننده هستند.

این اتومبیل منحصر به فرد به دلیل داشتن قابلیت های خاص و موتور قدرتمند تر، می تواند در کمتر از 4 ثانیه حداکثر سرعت تقریبی این اتومبیل را به 100 کیلومتر بر ساعت برساند.

این اتومبیل قرار است نمنه جدید خود را در سال آینده روانه بازار جهانی کند و به فروش برساند. در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی این اتومبیل را تماشا کنید و شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل