اتومبیل فورد رنجر 2023 وانت

معرفی اتومبیل فورد رنجر 2023، یک وانت بسیار قدرتمند

ما امروز قصد داریم تا جدید ترین وانت پیکاپ شرکت فورد را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و با خصوصیات آن بیشتر آشنا شویم. این اتومبیل یک اتومبیل بسیار زیبا می باشد که اگر علاقه مند به اتومبیل های کامیون وانت شرکت های فورد هستید، پیشنهاد می کنم ما را تا آخر این برسی همراهی کنید.

نسل بعدی اتومبیل های فورد رنجر، بسیار جسورانه و مطمئن است که دارای طراحی بسیار زیبا و همچنین دارای قدرت ایمنی بسیار زیادی می باشد.

سازنده برای اینکه طارحی اتومبیل را زیبا تر کند، از چراغ های ال ای دی برای زیر چراغ های اتومبیل استفاده کرده است که به نور اتومبیل در شب کمک بسیار زیادی می کند.

اتومبیل فورد رنجر در زیر بدنه،  شاسی ارتقا یافته ای قرار دارد که بر روی فاصله بین دو محور 50 میلی متر بلندتر و مسیر 50 میلی متر عریض تر از رنجر قبلی قرار دارد.

ساختار جلویی با شکل هیدرولیکی فضای بیشتری را برای موتور V6 جدید در محفظه موتور ایجاد می‌کند و به رنجر در آینده برای سایر فناوری‌های پیشرانه کمک می‌کند.

همچنین جلوی پیکاپ را باز می کند تا جریان هوای بیشتری را به رادیاتور بدهد، که به پایین نگه داشتن دمای کار هنگام بکسل یا حمل بارهای سنگین کمک می کند.

این اتومبیل دارای یک موتور V6 3 لیتری همراه با توربو شارژ های بسیار قدرتمندی می باشد. تعداد سیلندر این اتومبیل می باشد و شکل موتور هم خطی می باشد.

این اتومبیل دارای دونمونه گربکس است که هر کدام با این خصوصیات در بازار قرار دارد و تفاوت آن ها در گیربکس اتومبیل است. یکی از آن ها را دارای گیربکس 10 سرعته اتوماتیک است و دیگر دارای گیربکس 6 سرعته دستی می باشد.

در آخر پیشنهاد می کنم تریلر قرارداده شده را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و همچنین می توانید از طریق تریل شاهد ویدیویی رونمایی از این اتومبیل باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل