مسواک دندان 30 ثانیه تمیز

این مسواک جدید، دندان های شما را در 30 ثانیه کاملا تمیز می کند

برای کسانی که نمی خواهند 5 دقیقه را مشغول مسواک زدن باشند، کمپانی Chiiz مسواک اتوماتیک جدیدی تولید کرده که در 30 ثانیه همه دندان های شما را با کیفیت فوق العاده ای تمیز می کند.

به طور قطع والدین ما برای تمیز کردن دندان های خود، 5 دقیقه را باید مشغول مسواک زدن می بودند، اما برای ما اینگونه نخواهد بود.

مسواک های برقی بسیاری در قرن 21 به بازار عرضه شده است ولی همه این مسواک های برقی نیز همین 5 دقیقه زمان را برای تمیز کردن دندان های شما نیاز دارند.

Chiiz مسواک اتوماتیک جدیدی ساخته است که می خواهد بازی را تغییر دهد. چرا باید 5 دقیقه را منتظر بمانید تا تک تک دندان های شما تمیز شود؟ وقتی می توانید همه آن ها همزمان با هم در 30 ثانیه تمیز کنید!

Michael Zhang سازنده این مسواک و مدیر عامل شرکت Chiiz می گوید: "Chiiz می خواهد روش دندان زدن مردم را تغییر دهد. گرچه این مسواک برقی می تواند در 30 ثانیه دندان های شما را تمیز کند، اما زمانی که طی می شود نگرانی اصلی من نبوده است. من می خواستم با ساخت این مسواک اتوماتیک دندان ها را به روش درست آن، تمیز کنم".

او ادامه داد: "هدف دیگر من این بود که کاری کنم برای مسواک زدن دندان نیازی به استفاده از دست نباشد. جایی که شما مجبورید نگران زاویه مسواک، سرعت مسواک زدن و چیز های دیگر باشید. اکنون Chiiz تمام این کار ها را برای شما اتوماتیک انجام می دهد".

طراحی این مسواک اتوماتیک ما را به یاد محافظ دندانی که بکسور ها در حین مسابقه استفاده می کنند می اندازد.

درون این مسواک بروس هایی وجود دارد که تمام نقاط دندان های شما را پوشش می دهند و با حرکت پر سرعت خود می توانند آن ها از هر نوع آلودگی پاک کند.

برای استفاده از این مسواک فقط کافیست کمی خمیر دندان بر روی آن بزنید و روی دندان هایتان بگذارید.

این مسواک اتوماتیک با سرعت 25,000 ضربه در دقیقه دندان های شما را در 45 درجه زاویه تمیز می کند.

Michael Zhang می گوید: "مسواک اتوماتیک Chiiz برای کسانی ساخته است که می خواهند بهداشت دهان و دندان خود را به روش صحیح آن انجام دهند. در فروش این محصول ما به کسانی توجه کرده ایم که مشکلات دهان و دندان دارند. مانند کسانی که خون ریزی لثه دارند، مثل خود من، یا کسانی که مشکلات دندان، اعتماد به نفس آن ها را پایین آورده است".

6.2 هزار بازدید 6 سال پیش پزشکی علمی ویدئو ویدئو های تکنولوژی
... توضیحات کامل