اپلیکیشن AR Nickelodeon با افکت محیج تلوزیون

اپلیکیشن AR جدید Nickelodeon، با افکت های جالب و محیج بر روی تلوزیون شما

نرم افزار واقعیت افزوده Nickelodeon AR باعث می شود تا خمیر های اسلایم (slime) و یا چیزی شبیه به بزاق های سبز رنگ در خارج از تلویزیون شما به پرواز در بیایند. این برنامه ممکن است کودکان شما و حتی خود شما را در حالی که شبکه های تلوزیون را تماشا می کنید، بسیار غافلگیر و شگفت زده کند.

شرکت Nickelodeon یک برنامه واقعیت افزوده را اجرا می کند که به کاربران خود اجازه می دهد تا رنگ های سبز رنگ یا بزاق ها سبز رنگ، یک بالن Blimps، باب اسفنجی، لاک پشت های نینجا و دیگر اثرات و افکت های دیگر را که مخصوصا برنامه نویسی شده اند را در تلفن های همراه خود به صورت واقعیت مجازی ببینید.

برنامه رایگان Screens Up، که در روز سه شنبه هفته آینده به طور رسمی برای سیستم عامل های iOS و Android راه اندازی خواهد شد، همراه باجلوه های بسیار ویژه ارائه می شود، که همچنین در زمان نمایش اهدا جوایز ورزشی کودکان و نوجوانان در روز جمعه می توانید از این برنامه استفاده کنید، در طول پخش، که از ساعت 8 صبح شروع می شود، به زمان محلی، بچه ها می توانند به کمک اپلیکشن و از طریق پخش تلویزیون صحنه هایی از افکت ها را ببینند.

Nickelodeon می گوید این برنامه به بچه ها اجازه می دهد تا پس از پخش تلوزیونی با برخی از جلوه های واقعیت افزوده و بازی های مختلف نیز بازی کنند.

همچنین دیگر رویدادها و همایش های برنامه ریزی شده نیز ممکن است از برنامه Nickelodeon برای آگهی های خود استفاده کنند.

این همینطور در حالی است که Nickelodeon با ارائه نسخه های جدید و متفاوت در ماه های آینده سعی در تلاش برای قابلیت های واقعیت افزوده ARدارد.

برنامه نیکلدون آخرین برنامه سرگرمی مبتنی بر واقعیت افزوده است.

سال گذشته، برخی از برنامه های واقعیت مجازی AR را توسط این کمپانی دیده بودیم که شامل زامبی ها در اطراف کوچه ها و خیابان ها بودند، یا بازی Iron Man mask، که اجازه می داد تا گیمرها با Thanos روبرو شوند و انواع تجربیات که با ARKit اپل کار می کنند.

همینطور در این مطلب می توانید یکی دیگر از تجربیات AR را برای تلفن های همراه در نظر داشته باشید: زامبی های بازی و مجموعه Walking Dead به دنیای واقعی ما می آیند.

6.8 هزار بازدید 6 سال پیش بازی تکنولوژی ویدئو ویدئو های سرگرمی
... توضیحات کامل