قالب تیره رنگ برای سرویس ایمیل دهی Outlook.com

مایکروسافت قصد دارد به زودی یک قالب تیره رنگ برای سیستم ایمیل دهی خود یعنی Outlook.com معرفی کند. این قالب تیره رنگ مدتی قبل، هنگام هالووین در Outlook.com استفاده شد و از آن زمان بسیاری از کاربران درخواست دائمی ماندن این قالب را داشتند.

قالب تیره رنگ سرویس ایمیل Outlookcom

مایکروسافت پس از دیدن درخواست کاربران برای دائمی شدن این قالب، تصمیم به طراحی قالبی تیره رنگ مشابه گرفت.

کمپانی مایکروسافت می گوید به زودی این قالب تیره رنگ را در این سایت به کاربران ارائه خواهد کرد. به نظر می رسد این قالب در هنگام هالووین به طور کامل، آماده نبوده و فقط استفاده موقتی از آن برای مایکروسافت ممکن بوده است.

یکی از اعضای تیم طراحی قالب تیره رنگ Outlook.com می گوید: “دلیل اینکه این حالت تیره رنگ کمی دیرتر آماده می شود، به این خاطر است که ما بهترین حالت تیره در بین سرویس های ایمیل دهی را ارائه می دهیم. هنگامی که از این حالت تیره در Outlook.com استفاده کنید متوجه این موضوع خواهید شد”.

او ادامه داد: “این حالت تیره رنگی که در هالووین سال گذشته برای مدت کوتاهی بر روی این سرویس قرار گرفت اشکالاتی داشت و برای دائمی ماندن طراحی نشده بود”.

مایکروسافت می گوید این طرح را بار ها بازنویسی کرده اند تا به بهترین حالت خود، برای ارائه به کاربران رسیده است.

طبق درخواست های موجود در سایت نظر خواهی Outlook.com، این حالت تیره رنگ، بیشترین میزان درخواست را تا کنون داشته است.

سرویس ایمیل دهی مایکروسافت، یعنی Outlook.com، بیش از 400 میلیون کاربر فعال دارد و سرویسی محبوب، در بین افراد محسوب می شود.

باید دید این تبلیغات کمپانی مایکروسافت برای قالب هنوز منتشر نشده خود، چقدر به واقعیت نزدیک است و آیا کاربران منتظر را راضی خواهد کرد یا نه؟

ویدیوها و مطالب مشابه