مقایسه Ashe's Deadlock بازی Overwatch

معرفی و بررسی چالش جدید Ashe’s Deadlock در بازی Overwatch

بازی  Overwatch | Ashe's Deadlock Challenge یک بازی بسیار عالی می باشد که می تواند شما را ساعت های فراوان سرگرم خود کند. این بازی جالب در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. این بازی جالب یک بازی منحصر به فرد است که دارای گیم پلی و داستان بسیار سرگرم کننده می باشد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی شگفت انگیز.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در نقش یک دختر نوجوان و البته گاوچرون می باشید که با ربات مورد علاقه و دوستان خود، از شهر خود محافظت می کنید و در مقابل دشمنان خود تن به تن مبارزه می کنید.

این بار داستان بازی فرق می کند و شما با یک مشت دزد دست و پا چلفتی مبارزه نمی کنید بلکه قرار است با یک ارتش بسیار بزرگ از دزدان مبارزه کنید و کار دشواری را در پیش دارید.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است که یک بازی بسیار عالی و منحصر به فرد با جذابیت بسیار بالا برای این بازی جذاب بسازد.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده با استفاده از موتور گرافیکی منحصر به فرد که با مشخصه های بازی یکی می باشد، توانسته است گرافیک مناسبی برای بازی طراحی کند.

جلوه های بصری  و نورپردازی بازی در جایگاه مناسبی می باشد و سازنده بازی از بهترین جلوه های ممکن برای این بازی استفاده نموده است.

محیط بازی بسیار عالی و بزرگ می باشد و می تواند شما را مجذوب خود کند. موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه عالی است و سازنده در بخش صداگذاری معرکه عمل کرده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشتن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید در نقش یک گاوچرون از شهر خود محافظت کنید، پیشنهاد می کنم این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به این بازی هیجان انگیز جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل