رویداد Beach Bash بازی Paladins

معرفی رویداد جدید Beach Bash در بازی Paladins

بازی Paladins یک بازی بسیار عالی و معرکه است که قرار است به زودی  وارد بازار جهانی فروش شود. این بازی جذاب در ژانر اکشن ، ماجراجویانه و تخیلی به وقوع می پیوندد. این بازی شگفت انگیز توانست در فصل اول خود غوغایی در بازار جهانی به پا کند و طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کند و یک بازی معروف تبدیل شود.همراه ما باشید تا با داستان و بخش جدیدی  این بازی جذاب و هیجانی بیشتر آشنا شویم.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما باید همانند نسخه قبل با موجدات فرا انسانی بسیار زیادی مبارزه کنید و تک تک آن ها را از سر راه خود بردارید.

سازنده بازی در این فصل بازی بخش جدید به آن اضافه کرده است؛ با اضافه شدن یک شخصیت بسیار قدرتمند و جسور، این بازی همانند نسخه قبل ارزش تجربه کردن را نیز دارد.

سازنده بازی در کنفرانس خود اعلام کرد که تمامی تلاش خود را کرده ام تا بازی با کیفیت را روانه بازار کنم.

موتور گرافیکی بازی یک از قدرتمند ترین موتور های گرافیکی ممکن می باشد که به بازی کیفیت بسیار زیادی نیز منتقل کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی سعی کرده تا به کمک جلوه ای که قرار است در محیط بازی قرار دهد، بهترین پویایی ممکن را در این بازی قرار دارد.

محیط بازی بسیار بزرگ و عالی است و می توانید به هر قسمت که دوست دارید قدم بگذارید و از بازی کردن لذت ببرید.

موسیقی و صداگذاری بازی معرکه است و سازنده از موسیقی های استفاده کرده  است که همیشه شما در حین بازی با هیجان باشید و از صداگذاری های استفاده کرده است تا با بازی همخوانی داشته باشد.

 با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، به بازی های که دارای تخیل خاصی می باشند علاقه دارید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید زیرا یک بازی کامل می باشد که می تواند ساعت های فراوان شما را سرگرم خود کند.

می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و از طریق تریلر رونمایی شاهد بخشی از داستان جدید و جالب این بازی جذاب باشید و  لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه