تولید محدود پلی استیشن 4 با طرح قرمز مرد عنکبوتی

سامسونگ قصد دارد که تعدادی محدود پلی استیشن 4 با طرح قرمز رنگ مرد عنکبوتی تولید کند. این کنسول های تولید شده در هنگام عرضه بازی مرد عنکبوتی جدید که در تاریخ 7 سپتامبر انجام خواهد شد به بازار عرضه می شود.

تولید محدود استیشن 4 با قرمز مرد عنکبوتی

سامسونگ در گذشته نیز برای ارائه برخی از بازی های خود و تبلیغات بهتر آنها طرح این بازی ها را بر روی کنسول های خود قرار داده بود. اکنون آنها تصمیم گرفتند تعدادی محدود از کنسول پلی استیشن 4 با طرح بازی مرد عنکبوتی تولید کنند که در تاریخ 7 سپتامبر همراه این بازی به بازار عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسد کمپانی سونی برای ارائه بازی جدید مرد عنکبوتی برنامه‌های ویژه‌ای در سر دارد. این بازی که به زودی به بازار ارائه خواهد شد دارای گیم پلی بسیار فوق‌العاده و گرافیکی بی‌نظیر است. شما می توانید صحنه هایی از این بازی را در ویدیو قرار داده شده در مطلب “ویدئو: 22 دقیقه از گیم پلی بازی مرد عنکبوتی، به سبک آزاد” را در نتران مشاهده کنید.

کمپانی سونی نام این کنسول قرمز رنگ را Amazing Red گذاشته است و از لوگوی بازی مرد عنکبوتی بر روی بدنه آن استفاده نموده است. این لوگوی زیبا به همراه رنگ قرمز، به این دستگاه جلوه ویژه ای داده است.

حتی دسته های کنترل بازی این کنسول کمپانی سونی رنگ قرمز دارند و دکمه های سفید برای مچ شدن بهتر رنگبندی با لوگوی اسپایدرمن بر روی بدنه کنسول بر روی آن مشخص است.

این دستگاه از نظر مشخصات فنی و دیگر جنبه های طراحی فرقی با بقیه کنسول های پلی استیشن 4 کمپانی سونی ندارد و فقط دارای رنگبندی ویژه ای می باشد. کمپانی سونی امیدوار است گیمرها از بازی جدید مرد عنکبوتی استقبال ویژه‌ای داشته باشند و این بازی بتواند نظر آنها را بیشتر به سمت کمپانی سونی جلب کند.

ویدیوها و مطالب مشابه