بازی Project Magnum بازی سبک شخص شوتر

معرفی رسمی بازی Project Magnum یک بازی منحصر به فرد در سبک سوم شخص شوتر

بازی Project Magnum یک بازی بسیار عالی است که در حال حاضر در دنیای بازی منتشر شده است و شما می توانید این بازی را در فروشگاه های معتبر برای کنسول خود نیز خریداری کنید. این بازی جذاب می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم خود کند و شما از این بازی جذاب نیز لذت ببرید. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب و شناخت از داستان این بازی معرکه.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در نقش یک تک تیرانداز هستید و در یک جنگ بسیار بزرگ قرار دارید و باید ماموریت های بسیار بزرگی را به خوبی به پایان برسانید.

داستان بازی از جایی شروع می شود دنیا در امنیت و آرامش قرار دارد ولی نگهان یک سفینه فضایی بسیار بزرگ بر روی زمین می نشید وکسی خبر ندارد که در آن چه چیزی هست ولی زمانی که درب سفینه بازی می شود پر از نیرو های فضایی هستد که به سمت انسان ها اسلحه دست گرفته اند و قصد دارند تا شما را نیز از بین ببرند.

موتور گرافیکی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی جالب نیز استفاده نموده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه های بصری برای محیط بازی استفاده نموده است که با تمامی داستان بازی مطابقت داشته باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی کاملا بی نقص و منحصر به فرد می باشد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید ساعت های موالی یک بازی در ژانر علمی تخیلی انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی را حتما خریداری و نصب نمایید برای کنسول مورد نظر خود.

با تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد گیم پلی و داستان بازی باشد و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما  مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل