فصل 10 بازی پابجی

معرفی و بررسی فصل 10 بازی پابجی

بازیPUBG یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است که بسیار عالی و جذاب نیز می باشد. اکنون جدید ترین فصل دهم این بازی منتشر شده است و شما می توانید با ما همراه شوید تا این بازی را بیشتر بررسی کنیم.

این بازی در ژانر اکشن وماجراجویانه و به خصوص رقابتی به وقوع می پیوندد.

همانطور که می دانید بازی پابجی امروزه جزء بهترین بازی های دنیا به حساب می آید که افراد بر تمامی کنسول ها و موبایل خود این بازی جذاب و هیجانی را انجام می دهند.

حال پس از گذشته چند ماه بالاخره فصل 10 این بازی  با پر از سختی های بسیار زیاد برای کنسول های ایکس باکس و پی اس 4 منتشر شده است که بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد.

این بازی حالا با طراحی جدید خود پا به میدان گذاشته است که از فصل های گذشته خود بهتر و جذاب تر است.

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این بازی یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است که برای فصل نهم این بازی تلاش بسیار زیادی شده است و امیدوارم که توانسته باشد نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند.

موتور گرافیکی بازی یکی از بهترین موتور های گرافیکی دنیا است زیرا گرافیک بازی بسیار عالی است. جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و محیط بازی بسیار بزرگ تر از فصل های گذشته است و یک محیط چش نواز دارد بازی.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موسیقی و صداگذاری برای این بازی معرکه استفاده کرده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستی، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، به مجموعه بازی های پابجی علاقه دارید، این بازی جذاب را پیشنهاد می کنم از دست ندهید.

این بازی در فصل 10 سنگ تمتم گذاشته است. می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و می توانید از طریق تریلر رونمایی از این بازی شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و لذت ببرید.

... توضیحات کامل