رویداد بازی Rainbow Six Extraction

معرفی رسمی رویداد جدید بازی Rainbow Six Extraction

بازی Rainbow Six Extraction یک بازی بسار عالی می باشد توانسته است در تریلر 23 دقیقه ای خود افراد بسیار زیادی را مجذوب خود کند. این بازی جذاب در جایگاه بسبیار بالایی قرار دارد و توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند. همانطور که می دانید تاکنون مجموعه بازی های زیادی از بازی  Rainbow Six Extraction منتشر شده است و هر بخش جدیدی که از این بازی منتشر می شد از فصل گذشته جذاب تر ، داستان سرگرم کننده و کیفیت بالاتری داشته است. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب.

تیم رنگین کمان برای چندین دهه سپری در برابر بدترین تهدیدهای جهانی بوده است: شرایط گروگانگیری ، سلاح های بیولوژیکی ، تهدید جنگ هسته ای. اما اکنون ، ما با بزرگترین وحشتی که جهان ما تا به حال شناخته است روبرو هستیم: یک تهدید بیگانه مرگبار و جهش یافته.  

اینبار گروه رنگین کمان باید تمامی تلاش خود را بکند تا نیرو های دشمنان را از بین ببرد و اجازه ندهد تا بار دیگر دنیا دچار مشکل و اختلال شد.

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این بازی یک بازی عالی و معرکه است که فاقد هرگونه مشکل می باشد.

 گرافیک بازی بسیار عالی می باشد که با مشخصه های بازی همخوانی دارد و این نشانه عملکرده عالی سازنده بازی برای گرافیک بازی می باشد.

جلوه های بصری و نورپردای بازی به خوبی در بازی قرار گرفته است و حال این بازی  دارای محیطی بازی جلوه های دیدنی بسیار عالی و باورنکردنی می باشد.

موسیقی و جلوه های صوتی بازی هم نیازی به تعرف و تحلیل ندارد زیرا مجموعه بازی های Rainbow Six Extraction با این همه نسخه، همچنان از موسیقی های جدید و عالی استفاده می کند.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید فصل یا همان بخش جدید بازی  Rainbow Six Extraction انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی جالب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد تمامی گفته های بنده باشید و  می توانید از طریق تریلر شاهد بخش اولیه داستان و کیفیت بالا بازی باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما  مفید و کاربردی بوده باشد  و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل