بررس بازی Remnant: From the Ashes

بررس و نگاهی به گیم پلی بازی Remnant: From the Ashes

بازی Remnant: From the Ashes یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است که می تواند ساعت های فراوان شما را سرگرم خود کند. این بازی جذاب در ژلنر اکشن و هیجانی به وقوع می پیوندد و چالش های متعدد و فراوانی نیز برخوردار بود. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جدید برای شناخت از گیم پلی و داستان بازی.

داستان فصل جدید بازی از جایی شروع می شود که شما و دوستانتان جزء افرادی هستید که از قدرت بسیار خوبی برخوردار هستند و توانایی های دارند تا بتوانند در مقابل موجدات خون آشام و بسیار قدرتمند ایستادگی کنند.

دنیا پر از موجودات قدرتمند و خون آشام شده است که از قدرت بسیار زیادی بر خورد دار هستند و حال شما ماموریت دارید تا به کمک نیرو های ، مهارت های رزمی و با کمک سلاح های خود، در مثابل تمامی آن ها ایستادگی کنید و تک تک آن ها را از بین ببرید تا راه زندگی را برای افراد بازمانده بازی کنید.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی ساخت یک بازی عالی و با کیفیت، نظر افراد را نیز به خود جلب کند.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از موتور گرافیکی مناسب برای این بازی استفاده نموده است، جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده توانسته است محیطی خوب به کمک نورپردازی و جلوه های بصری بسازد.

موسیقی و جلوه های صوتی بازی بسیار معرکه و قابل قبول می باشد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و هیجانی هستید، به بازی های ترسناک با چالش های بسیار زیاد و به خصوص سرگرم کننده علاقه دارید، پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید این بازی جذاب را اواخر ماه جدید برای کنسول خود خریداری کنید. شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد بخشی از گفته های بنده و گرافیک بالای بازی باشید و لذت ببرید .امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه