بازی رزیدنت اویل 2   بازی

تریلر رونمائی بازی رزیدنت اویل 2 + تحلیل و برسی بازی

این بازی یک بازی قدیمی و نا موفق نیست ، این یک بازی عالی در صنعت بازی های ویدیویی است که طرفداران مخصوص خود را همیشه  داشته. این بازی در سبک ترس است و  می توان گفت یک بازی به تمام معنا ترسناک می باشد. اما  رزیدنت اویل در چهار نسخه اولی عالی عمل کرده است و نمی توان قبول کرد که در یکی از بازسازی های نسخه های خود افتضاح عمل کرده باشد. در این مطلب ما این بازی ترسناک و هیجانی را برای شما بررسی می کنیم...

رزیدنت ایول یک بازی کاملا ترسناک است و اگر به نسخه های قبلی این بازی توجه داشته باشیم ، متوجه می شویم که این بازی می خواهد تمامی ترس و تهدیدات  دنیا را در وجود ما بیاندازد.

مثلا این طور است که در یک ساختمان مهمات ما تمام می شود و باید با سلاح چاقو دشمنان ترسناک خود را از بین ببرید.

گیم پلی بازی resident 2 remake

این بازی آن قدر ترسناک است که از اول بازی تا آخر بازی ترس و دلهره را در تمامی استخوان و پوست خود احساس می کنیم .

این بازی در کل خیلی ترسناک است و طرفداران زیادی دارد این بازی که سازنده  نسخه دوم این بازی را نیز باز سازی کرده است.

می توان گفت که قدرت بالای سازندگان باعث شده است  تا یک بازی بی نقص را داشته باشیم  و همیشه نسخه های رزیدنت ایول داستانی پر مغز و عالی دارد.  رزیدنت ایول همیشه گیم پلی عالی داشته است و یکی از نقاط قوت او گیم  پلی بازی است.

شما در این بازی با شلیک کردن تیر به سر زامبی ها ممکن است مغز آن ها متلاشی شود  و از بین بروند .

ولی شما یادتان باشد که مهمات خود را الکی به پایان نرسانید چون ممکن است پس از تمام شدن مهمات کار شما خیلی سخت شود.

نمی توان گفت که یک بازی اکشن نیست این بازی  بلکه این بازی در نسخه ی کلاسیک خود اصلا خوب نبوده است  ولی در این نسخه اکشن بودن بازی هم نیز است و مثال نارنجکی که به سمت دشمن خود پرتاب می کنید.

 جدا از اکشن بودن بازی گیم پلی بازی به گونه ای است  که باید مراحل بازی را مثل یک پازل به پایان برسانیم و انگار این بازی مثل یک پازل و معماست است.

بازی رزیدنت ایول در نسخه ی اول گیم پلی عالی داشته است  و حس و حال ترس را درست را به گیمر منتقل می کرد و در این نسخه جدید این گونه است که گیم پلی بازی عالی است و تمامی نکات به درستی به آن ها توجه شده است.

نسخه جدید رزیدنت ایول  یک گیم پلی عالی ندارد  بلکه یک نسخه ای است که از آن به نام اثر مهمی یاد می شود.

نمایش از رونمایی بازی Resident Evil 2 Remake را ببنید.

داستان بازی resident evil 2 remake

داستان بازی از جایی شروع می شود که  دو شخصیت کلیر و لیان  که در یکی از پمپ بنزین های شهر با هم  هستند.

در پمپ بنزین یک مسافر را نیز سوار می کنند و حال باید یکی از دو شخصیت بازی را نیز انتخاب کنید.

نکات مهمی در مورد داستان بازی resident evil 2 remake 

این بازی داستان اش به گونه ای است که تمامی این اتفاقات  ترسناک فقط برای این دو نفر اتفاق می افتد. 

سازنده یک اتمسفر عالی را خلق کرده است که بسیار تاثیر گذار است ترس های بازی و انسان را  واقعا می ترساند مثال در یکی از مراحل که در  تونل فاظلاب شهر  گم می شوید.

 مثال در یک از قسمت های بازی وارد یک فروشگاه سلاح فروشی می شویم و یک اتفاق در آن جا می افتد  که بر روایت داستان بازی تاثیری نیز نمی گذارد بلکه  به انسان ها می گوید که هیچ وقت در زندگی خود کار اشتباهی انجام ندهند و هیچ وقت حماقت نکنند.

 فضا سازی بازی عالی بوده است  و گرافیک خوبی دارد و بازی به خوبی صدا گذاری شده است و می توان گفت که بازی ها همیشه  یکی از نقاط قوت آن ها صدا گذاری هستند  که در این بازی صدای زامبی ها  به خوبی است و انسان را می ترساند این صدا که ممکن است اتفاق می افتد ؟....    

  ولی سوال اینجا است که چرا برای بازی از آهنگ های نسخه های قبلی که بهتر بوده اند استفاده نکرده اند ؟ و از آهنگ  های جدید که خیلی بد هستند استفاده کرده اند.

شاید زامبی ها در این بازی احمق به نظر برسند ولی در کل ترسناک هستند و خیلی هم جان سخت و خون آشام، و واقعا انسان از آن ها می ترسند.

 خوب نمی توان گفت که بازی هیچ گونه نقصی ندارد بلکه در بعضی از قسمت های بازی نکاتی می بینید از بازی که پر از نقص است.

همان طور که گفته شد بازی دارای دو شخصیت است  که هر کدام  داستان زندگی اش با داستان دیگری  خیلی فرق دارد . و باید نکته ی دیگری را گفت که بعضی از مراحل بازی نیز تکراری است که شما را خسته می کند و در کل زمان به پایان رساند بازی بین 3 تا 6 ساعت است که به نظر می رسد زمان کمی است.

 و جمله ی  آخر اینکه ای بازی با تغییراتی که در آن انجام شده است بسیار جذاب است  و اینکه بازی را به صورت مدرن و امروزی تغییر داده اند  بازی را جذاب کرده اند.

ولی در کل اگر بازی های که ژانر ترسناک و اکشن  را دوست دارید نسخه ی جدید resident evil را از دست ندهید.

تریلر نمایشی نسخه بازی Resident Evil 2 برای PS4 را تماشا کنید.

... توضیحات کامل