ایموجی واقعیت مجازی سامسونگ انعطاف پذیرتر

ایموجی واقعیت مجازی سامسونگ، اکنون انعطاف پذیرتر از قبل

در بروز رسانی جدیدی که توسط کمپانی سامسونگ در اختیار کاربران گوشی‌های هوشمند این شرکت قرار گرفته است نرم افزار واقعیت مجازی برای ساخت ایموجی شخصی، قابلیت های جدیدی به دست آورده است.

ایموجی های شخصی در واقع آواتار های کوچک از یک شخص هستند که در گوشی تلفن هوشمند به حرکت در می آیند. کاربر پس از ساخت این ایموجی های شخصی که می تواند آن ها را شبیه خود طراحی کند، با حرکت های مختلف می‌تواند این آواتار را در صفحه نمایش گوشی هوشمند خود به حرکت درآورد.

این قابلیت البته به نظر برخی از کاربران کمی عجیب و غریب به نظر می رسد و در بین همه افراد از محبوبیت بالایی برخوردار نیست. با این حال اکثر کمپانی ها بر روی قابلیت ساخت ایموجی شخصی فعالیت می کنند. مانند کمپانی اپل که این قابلیت را چندی قبل در گوشی های هوشمند خود ارائه داده است.

به نظر بسیاری از کاربران همچنان ساخت ایموجی در گوشی های سامسونگ به پای تکنولوژی استفاده شده در گوشی های اپل نمی رسد اما حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

برای استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند در ابتدا با استفاده از دوربین سلفی گوشی خود یک عکس شخصی بگیرند تا این نرم افزار با پردازش حالت صورت آنها یک آواتار که در واقع ایموجی شبیه کاربر است را به آن ها نمایش دهد.

اکنون با این بروزرسانی جدید، کاربر می‌تواند جزئیات این ایموجی را شخصاً کنترل کند. به عنوان مثال رنگ چشم ایموجی را یا رنگ موهای آن را تغییر دهد یا حالت صورت او را تعیین کند. البته همچنان این قابلیت کامل نیست و جای پیشرفت بیشتری دارد و می‌تواند امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

باید دید در آینده رقابت دو کمپانی بزرگ تولید گوشی های هوشمند یعنی اپل و سامسونگ در زمینه تولید این ایموجی ها در نهایت به کجا ختم خواهد شد و این تکنولوژی تا کجا میتواند پیشرفت کند. با سابقه ای که از این دو شرکت سراغ داریم می توانیم با اطمینان بگوییم که رقابت این دو شرکت باعث بزرگتر شدن هر دوی آنها شده و می‌تواند در زمینه ساخت ایموجی های متحرک نیز پیشرفت های فوق العاده ای را رقم زند.

... توضیحات کامل