سامسونگ احتمالا سال آینده یک گوشی قابل انعطاف ارائه خواهد کرد

در گزارش ها آمده است که کمپانی سامسونگ قصد دارد در سال 2019 یک گوشی قابل انعطاف با امکانات بی نظیر به بازار عرضه کند.

سامسونگ آینده گوشی انعطاف ارائه

به نظر می رسد بسیاری از شرکت ها در حال حاضر بر روی گوشی های خم شونده در حال فعالیت هستند تا در سال 2019 جنگ عرضه این گوشی ها به بازار را آغاز کنند.

به عنوان مثال شرکت هواوی قصد دارد گوشی خم شونده خود را در سال 2019 به بازار عرضه کند و همچنین کمپانی مایکروسافت نیز یک تبلت خم شوند به بازار را خواهد کرد. شایعات درباره گوشی قابل انعطاف اپل در شبکه های مجازی بسیار است و احتمالا این کمپانی در سال 2020 گوشی قابل انعطاف خود را به بازار عرضه خواهد کرد.

کمپانی سامسونگ دوست ندارد اصلاً از این جنگ عقب بماند و میدان را خالی کند. آنها در یکی دو سال گذشته در چند مورد گوشی های قابل انعطاف را آزمایش کرده اند و اکنون به نظر می‌رسد تا سال آینده می‌توانند آماده ارائه اولین گوشی قابل انعطاف خود به بازار باشند.

گفته می شود گوشی سامسونگ از دو گوشه بر روی یکدیگر قرار خواهد گرفت مانند یک کیف پول جیبی خواهد شد.

سامسونگ در طراحی این گوشی جالب از یک باتری بزرگ نیز استفاده کرده است که با توجه به تاریخچه خطر آفرینی باتری گوشی های سامسونگ، این موضوع نگرانی برخی کاربران را به دنبال داشته است. آن ها معتقدند شاید استفاده از باتری های لیتیوم پلیمر بزرگ در این گوشی های خم شونده خطرناک تر باشد.

سامسونگ مدتی قبل حق اختراع گوشی خم شونده خود را ثبت کرده است. از همان موقع پیش بینی می شد که به زودی یک تلفن قابل انعطاف به بازار عرضه خواهد کرد.

کمپانی ZTE نیز یک گوشی قابل تا شدن از وسط ارائه کرده است که برای استفاده از چندین قابلیت همزمان طراحی شده و برای مولتی Tasking بسیار فوق العاده است. گوشی سامسونگ اما یک صفحه تاشو است و نسبت به این گوشی کمپانی ZTE در انجام مولتی Tasking قدرتمند نیست.

باید دید شرکت سامسونگ در رقابت با شرکت های بزرگ در زمینه گوشی های خم شونده چگونه عمل خواهد کرد و آیا این شرکت می‌تواند در این جنگ نیز مانند جنگ گوشی‌های هوشمند در این چند سال گذشته پیروز باشد.

ویدیوها و مطالب مشابه