Galaxy S9 S9 پلاس

معرفی رسمی Galaxy S9 و S9 پلاس

ما به طور کامل در این ویدئو تجربه استفاده از دوربین را برای چگونگی برقراری ارتباطات امروز به طور کامل بازبینی می کنیم. همچنین معرفی کامل تلفن های همراه سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس که از جهات مختلف مورد بررسی قرار می گیرند.

این سری تلفن ها با قابلیت پردازش چند تصویره به شدت باعث کاهش نویز می شوند، در حالی که کیفیت تصویر و روشنایی را افزایش می دهند تا عکس های خیره کننده ای را در شرایط فوق العاده کم نور ارائه دهند.

یک سنسور جدید با قدرت فوق العاده و سرعت دوگانه با سرعت تصویربرداری 960 فریم در هر ثانیه، که باعث می شود تا حوادث روزمره را خیلی راحت و با کیفیت بالا ضبط کنید.

همچنین استفاده از هوش مصنوعی Bixby به عنوان یک دستیار صوتی به شما کمک می کند تا بیشتر جهان اطراف خود را تجربه کنید، قابلیت های Bixby در این سری گوشی ها بسیار افزایش یافته ایند، این نه تنها آنچه را می گویید به خوبی می فهمد، بلکه به اندازه کافی هوشمند است تا آنچه را که می خواهید به راحتی متوجه شود.

همینطور قابلیت Emoji که یک راه جدید برای مقابله با ازدحام پیام ها و چت ها در سراسر برنامه های پیام رسان های مورد علاقه شما را معرفی می کند.

5.9 هزار بازدید 6 سال پیش تکنولوژی موبایل ویدئو ویدئو های بررسی
... توضیحات کامل