مانیتور ۳۲ اینچی گیمینگ سامسونگ با فضای بیشتری برای میز کار شما در دسترس است

مانیتور 32 اینچی مخصوص بازی سامسونگ برای رایانه و تجهیزات کامپیوتری شما نیز فضای بیشتری را به همراه دارد. شما می توانید یک صفحه نمایش بزرگ، 144 هرتزی، بدون درهم ریختگی و همراه با کیفیت 2K را در اختیار داشته باشید. جدیدترین مانیتور Space شرکت سامسونگ با یک پایه مخصوص همراه است که می تواند فضای بسیار بیشتری را بر روی میز کار شما در دسترس شما قرار دهد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
مانیتور ۳۲ اینچی گیمینگ سامسونگ با فضای بیشتری برای میز کار شما در دسترس است

شما نیز باید بدانید که مانیتورهای بازی غول پیکر یک مشکل آشکار و بسیار جدی دارند:

تمام این تجهیزات و مستغلات بصری معمولاً فضای میز کاری و بازی شما را بسیار اشغال می کنند، و در کل فضای محدودی را برای بلندگوهای شما، لوازم جانبی دیگر و یا رایانه شخصی شما باقی می گذارند.

اما کمپانی سامسونگ ممکن است یک روش ساده برای رفع این مشکل در نظر داشته باشد.

مانیتور Space Gaming شرکت سامسونگ که اخیراً رونمایی شده است (با نام مستعار SR75Q) یک راهکار و ردپای کوچک از مانیتور Space را تصویب می کند، اما آن را برای افرادی که به نرخ فریم بالا و تصاویر گرافیکی عالی بیشتر از رزولوشن علاقه دارند، تنظیم و عرضه می کند.

در صورت علاقه با رزولوشن تصاویر و مفاهیم مربوط به آن بیشتر آشنا شوید.

این طرح از همان طراحی ۳۲ اینچی معمولی استفاده می کند که در صورت نیاز به استفاده در اتاق، به سمت دیوار صاف می شود، اما کیفیت ۴K را به نفع وضوح ۲٫۵۶۰×۱٫۴۴۰ (۲K) تعویض می کند و با سرعت تجدید سریع ۱۴۴ هرتز و پشتیبانی از FreeSync AMD عرضه می گردد.

مانند گذشته، شما به راحتی می توانید کابل های برق و HDMI را متصل کرده و با استفاده از گیره یا پایه (خوشبختانه گنجانده شده در ان) آن را به میز خود وصل کنید.

سامسونگ قیمت های مانیتور Space Gaming Monitor را تقسیم بندی نکرده است، اما باید مدتی تا سه ماهه چهارم سال، در سراسر جهان عرضه شود.

انتظار داریم وقتی مانیتور استاندارد ۳۲ اینچی Space با قیمت ۵۰۰ دلار به فروش می رسد، این مدل جدید مخصوص بازی نیز را با قیمتی تقریبا مشابه عرضه شود.

برای مطالعه بیشتر مانیتور جدید سامسونگ با پشتیبانی از فناوری G-Sync NVIDIA عرضه می شود، یا اولین مانیتورهای IPS الجی با زمان راه اندازی بسیار پائین، به زودی در بازار و یا تمامی تلویزیون های سامسونگ در سال ۲۰۱۹: با کیفیت ترین ها و بزرگترین ها.

رای شما به "مانیتور ۳۲ اینچی گیمینگ سامسونگ با فضای بیشتری برای میز کار شما در دسترس است" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن