معرفی و نگاهی به گیم پلی بازی جذاب اسکی سواری Shredders

بازی Shredders یک بازی بسیار عالی است که مناسب افرادی می باشد که به بازی های هیجانی و ورزشی علاقه دارند. این بازی قص دارد تا شما را وارد مسابقات ورزشی زمستانی کند که همیشه از سراسر دنیا طرفدار دارد و تمامی افراد این بازی جذاب و سرگرم کننده را خیلی دوست دارند و همیشه برای مسابقات اسکی روی برف خود را برای تماشا چالش و هیجان بسیار زیاد آماده می کنند.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در این بازی در نقش یک اسکیت سوار تازه کار هستید که قصد دارد با تلاش و پشتکار فراوان وارد مسابقات شود و با کسب مدال و جایگاه مناسب جواز حضور در مسابقات جهانی، المپیک و .... را کسب کند و به یک اسکیت سوار بر روی برف معروف شود و طرفداران بسیار زیادی را جلب خود کند.

این بازی شبیه سازی مسابقات اسکی روی برف می باشد و سازنده تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی با کیفیت برای افراد گیمر بسازد.

شما در این بازی می توانید کاراکتر خود را هرطور که دوست دارید شبیه سازی کنید، برای او در رنگ لباس دست تان باز است و به راحتی می توانید بین انبوهی از رنگ ها، رنگ مورد علاقه خود را برای لباس کاراکتر خود انتخاب کنید.

موتو گرافیکی بازی باید مورد تحسین قرار بگیرد زیرا کیفیت بازی را دو چندان کرده است و توانسته است یک بازی بسیار عالی برای افراد گیمر بسازد که مجذوب گرافیک بالای خود کند.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد و توانسته است محیط بسیار خوبی برای این بازی بسازد .

موسیقی های بازی عالی است و صداگذاری به قدر عالی در بازی قرار گرفته که شما را بسیار خوش حال می کند، شما وقتی یک حرکت نمایشی بسیار جالب می روید و زمانی که کاراکتر شما از هیجان بسیار زیادی از خود صدایی بیرون می دهد بسیار جالب می باشد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های ورزشی و اسکی سواری هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و یک بازی چالش برانگیز انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل