تماس تصویری Skype از طریق وبسایت نیز ممکن و میسر می شود

اسکایپ (Skype) به شما این امکان را می دهد تا تماس های ویدئویی HD را در وب ایجاد کنید. اما گفته می شود که شما باید از مرورگرهای Chrome یا Edge استفاده کنید.

تماس تصویری Skype وبسایت میسر

فقط چند روز پس از این که اعلام شد که برنامه تماس تصویری گوگل دوو از طریق وب سایت نیز در دسترس است، برنامه اسکایپ نیز سرویس خود را بر اساس مرورگر های خود ارتقاء می دهد و این ویژگی را پشتیبانی خواهد کرد.

این اتفاق از آن جا رخ می دهد که شرکت بزرگ مایکروسافت برای رقابت با غول جستجو، یعنی گوگل بر می خیزد.

اسکایپ جدید از طریق وب سایت در دسترس خواهد بود و دارای ویژگی برقراری ویدیو HD برای تماس های خصوصی و گروهی می باشد، همچنین قابلیت هایی همچون، ضبط تماس و پانل اعلانات نیز در دسترس هستند، که بخش اعلانات از واکنش به پیام های شما، mentions در چت های گروهی، و یا اگر کسی به شما در خواستی بدهد، پشتیبانی می کند.

این پلتفرم همچنین دارای ویژگی های جدیدی است که کاربران WhatsApp از طریق وب نیز بهتر آن ها را می شناسند، مانند توانایی جستجوی کلمات در موضوعات گفتگو و جستجو در گالری رسانه چت، که در آن شما می توانید فایل ها، پیوندها و عکس های به اشتراک گذاشته شده خود رابا جستجو راحت، استخراج کنید.

اسکایپ برای وب در حال حاضر در ویندوز 10 و مک، سیستم عامل X 10.12 یا بالاتر با آخرین نسخه های گوگل کروم و یا مرورگر ادج مایکروسافت در دسترس است.

کاربران حاضر که از قبل ثبت نام کرده اند باید به صورت خودکار وارد سیستم شوند، هر کس دیگری نیز می تواند ثبت نام برای شروع چت های ویدئویی را انجام دهد. ( با مرورگر ادج و یا کروم)

همینطور، هیچ اشاره ای به استفاده از مرورگرهای Safari یا Firefox نشده است و یک تست سریع نشان داده است که این دو مرورگر، سرویس وب اسکایپ را پشتیبانی نمی کنند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که مایکروسافت نسخه 8٫0 برنامه جدید اسکایپ را عرضه کرد و یا مایکروسافت پشتیبانی از Skype7 را ادامه خواهد داد.

ویدیوها و مطالب مشابه