بازی Sonic Colors: Ultimate کنسول ایکس باکس استیشن

معرفی رسمی بازی Sonic Colors: Ultimate برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن

بازی Sonic Colors: Ultimate یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده می باشد که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم خود کند و شما از آن نیز لذت ببرید. این بازی جذاب داستان خود را در ژانر اکشن و ماجراجویانه برای شما افراد روایت می کند . این بازی یکی دیگر از ماجراجویی های شخصیت معروف سونیک نیز می باشد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب .

شما در این بازی در شخصیت سونیک هستید و ماموریت دارید تا به کمک دوستان خود مراحل بازی را یکی یکی پشت سر بگذارید و از این بازی جذاب نیز لذت ببرید.

شما در این قسمت است بازی باید با ردیگر با دکتر معروف روبه رو شوید که قصد دارد تا به شما را به دنیایی منتقل کند که دیگر راه برگشتی ناشته باشید ولی ....

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا با ساخت یک بازی هیجانی معرکه ، نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یک بازی عالی و معرکه نیز تبدیل شود.

موتور گرافیکی بازی معرکه است و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بای بسیار عالی و خارق العاده نیز می باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است و سازنده در بخش صداگذاری بازی عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های هیجانی و ماجراجویانه هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و یک بازی عالی انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی معرکه و جدید را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر قرار داده شده از بازی شاهد کیفیت و بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما  مفید و کاربردی بوده باشد و  نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل