هدست حقیقت مجازی PS VR سونی، یکی از پروفروش ترین ها تا سال 2019

شرکت سونی تا کنون بیش از 4.2 میلیون هدست پلی استیشن VR را فروخته است و این یکی از پرفروش ترین هدست های حقیقت مجازی دنیا است. این کمپانی همچنین اعلام کرده است که 25 بازی VR جدید را در ماههای آینده برای کنسول حقیقت مجازی خود عرضه خواهد کرد.

هدست حقیقت مجازی PS VR سونی پروفروش 2019

به زودی کمپانی سونی یک واقعه مهم را جشن می گیرد: تا سوم ماه مارس سال 2019، این شرکت کمتر از سه سال است که این دستگاه VR را به فروش می رساند و زمانی است که این شرکت، بیش از 4،2 میلیون سیستم عامل پلی استیشن VR را فروخته است.

این دستگاه مستقیمأ به خرده فروشان ارسال نمی شود، بلکه مستقیما توسط خرده فروشان خریده می شود.

به عبارت دیگر، 4.2 میلیون نفر در دنیا با هدست های PS VR خودشان در حال زندگی هستند.

غول تکنولوژی این دستگاه را در سال 2016 به عنوان یک کنسول پلتفرم واقعیت مجازی خود عرضه کرده است که به یک کنسول PS4 متصل می شود؛ چیزی که به احتمال زیاد باعث افزایش فروش و محبوبیت زیاد آن نیز شده است.

برخی از رقبای PS VR مانند Oculus Rift و هدست اصلی HTC به نام Vive نیاز به کامپیوترهای قدرتمند برای کار نیاز دارند.

اما، همانطور که سونی در ژانویه گزارش داد که کنسول PS4 خود را در 100 میلیون بسته به فروش رسانده است، این امکان وجود دارد که متوجه شویم که چگونه می تواند 4.2 میلیون هدست را به فروش برساند.

همانطور که VentureBeat خاطرنشان کرد، شرکت IDC در بازار جهانی، در سه ماهه چهارم سال 2018، فروش هدست های Rift و Vive را به ترتیب حدود 300،000 و 230،000 واحد، تخمین زده است.

در همین حال، در همان سه ماهه، Sony به فروش 463000 هدست دست یافته است.

سونی علاوه بر نشان دادن پیروزی فروش PS VR خود، موج بعدی بازی هایی را که در ماه های آینده به پلت فرم واقعیت مجازی خود وارد می شوند، را معرفی و رونمائی کرده است.

25 عنوان شامل Blood & Truth، یکی از اولین بازی های PS VR لندن هیث، بازی Golf VR، و مجموعه ای از مینی بازی های کلاسیک و اصلی می باشد.

Hello Games همچنین یک نسخه واقعیت مجازی از تجربه بازی No Man’s Sky را ایجاد کرده است و این تابستان برای این پلتفرم پلی اسیتیشن عرضه می شود.

برای مطالعه بیشتر ببینید که هدست VR جدید HTC با ویژگی های برتر در ماه آینده از راه می رسد ویا تجربه برتر حقیقت مجازی VR با هدست Oculus Rift و مجموعه داستان کیهانی Spheres را ببینید.

ویدیوها و مطالب مشابه