بررسی کامل بازی جدید و جالب سوپر ماریو سازنده 2 (Super Mario maker 2)

سوپر ماریو میکر 2 (Super Mario Maker 2) یک بازی با سبک و سیستم پیمایش جانبی است که توسط شرکت نینتندو برای کنسول بازی نینتندو سوئیچ ساخته و منتشر شده است. این دنباله سری قبلی بازی Super Mario Maker می باشد و در تاریخ 28 ژوئن 2019 (ماه تیر گذشته) در سراسر جهان منتشر شده است. با ما همراه شوید تا در این مطلب به بررسی کامل این بازی جدید ماریو بپردازیم و به داستان بازی، گیم پلی دیگر ویژگی های این بازی جالب نگاهی بیاندازیم.

تولید بازی Super Mario maker 2

در سال 2015 نینتندو با کنسول Wiiu اصلا حال خوبی را سپری نمی کرد تا این که بازی
Super Mario Maker توسط این شرکت به بازار جهانی عرضه شد.

این بازی باعث شد تا شرکت نینتندو بتواند بسیاری از افراد را به خود جذب کند و کنسول Wii U طرفداران زیادی را در بین گیمرها پیدا کند.

بازی سوپر ماریو میکر، بازی بسیار جذاب و عالی بود و خود را در دل خیلی جا داده بود به طوری که بسیاری او را به بزرگ ترین لوله کش جهان می نامیدند.

نسخه قبلی بازی سوپر ماریو میکرو با این که تجربه ای بسیار منحصر به فرد بود اما به دلیل عملکرد ضعیف Wii U فروش آنچه نان خوبی نداشت.

نینتندو تصمیم گرفت که بازی جدیدی را به نام Super Mario maker 2 را برای کنسول سوییچ عرضه کند.

این بازی سعی داشت که با تغییرات زیادی که در خود ایجاد کرده است جزء یکی از بهترین بازی های دنیا در سال 2019 شود که همین طور هم شد.

داستان بازی Super Mario maker 2

در بازی سوپر ماریو میکرو 2 گیمر باید مراحل بازی را خودش طراحی کند. شما می توانید با هر مکانیکی دوست دارید مراحل بازی را باید طراحی کنید.

داستان اصلی بازی از جایی شروع می شود که ماریو باید به کمک Toad ها ، درست کردن قصر شاهزاده پیچ در سرزمین قارچی را به پایان برساند ، که ناگهان سگ آندو با پریدن روی موشک های ریست تمامی زحمات ماریو و توده ها را از بین می برد.

حال ماریو باید به کمک توده ها، و پولی که از به پایان رساندن مراحل به دست می آورد قصر بانو پیچ را دوباره بازسازی کند. در بازی سوپر ماریو میکرو حدود 100 مرحله وجود دارد.

گیمر با نوع هر مرحله آشنا می شود و باید مراحل بازی را خودش طراحی کند.

گیم پلی بازی سوپر ماریو سازنده 2در ساخت این بازی نسبت به نسخه های قبلی تفاوت های زیادی وجود دارد. یکی از این تفاوت ها قرار دادن شیب هست، در بازی سوپر ماریو میکرو 2 این شیب برای اولین بار قرار داده شده است.

شما اگر در طراحی مراحل بازی به بن بست خوردید ، اصلا نگران و ناراحت نباشید زیرا یک کبوتر هست به نام یامامورا که شما را در طراحی مراحل بازی یاری می کند و تمامی ترفند ها و نکته های بازی را به شما یاد می دهد.

خیلی از افراد قبل خرید هر بازی به خود می گویند که با این حالی که در این بازی تجربه نداریم، آیا این بازی را تهیه کنیم ؟

باید بگوییم که برای کسانی که علاقه مند به بازی های هستند که به طراحی نیاز دارد این بازی یک نمونه ی عالی است.

شما اگر این بازی را تهیه کردید به هیچ عنوان از میزان سختی این بازی ناراحت نشوید، زیرا شما در این بازی می توانید درجه ی سختی بازی را آسان ، متوسط و یا سخت قرار دهید.

همچنین می توانید از سه گزینه خوب، متوسط و یا بد برای رای دادن به مراحل بازی استفاده کنید.

در بازی سوپر ماریو میکرو چندین روش مختلف و جذاب به مراحل بازی اضافه شده است که شما را به خود جذب می کند.

راحت ترین قسمت بازی قسمت Courses است در این قسمت گیمر از مراحل داغ بازی مراحل محبوب خود را انتخاب می کند و آن را انجام می دهد.

اگر دوست دارید این بازی را زمانی که به اینترنت وصل نیستید انجام دهید، میتوانید مراحل مورد نظر خود را دانلود کنید تا این مراحل دانلود شده وارد لیست مراحل شود.

هر مرحله از بازی دارای کد 9 رقمی هست که این کد برای اشتراک گذاشتن این مرحله است.

یکی از جذاب ترین بخش های بازی بخش Endless Challenge است. شما در این قسمت از بازی می توانید توانایی خود را به چالش بکشید.

در یکی از بخش های بازی چهار درجه سختی وجود دارد، که با انتخاب هر درجه میزان جان شما تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال اگر درجه سختی بازی را بر روی Expert قرار دهید جان شما 15 می شود.

از معایب این بازی می توان به این مورد اشاره کرد که در بعضی از قسمت های بازی در هنگامی که از اینترنت استفاده می کنید با پیغام های مختلفی مواجه می شودی که باید از گزینه Skip برای رد کردن ان ها استفاده کنید. این موضوع اعصاب شما را به هم می ریزد.

نینتندو در بازی سوپر ماریو میکرو 2، بخش رقابت آنلاین قرار داده است که حتما شما را به خود جذب می کند.
شما در بخش های رقابتی باید با سه گیمر دیگر رقابت کنید.

در مراحل آنلاین بازی قسمت های وجود دارد که شما را اذیت می کند. این قسمت فقط در ایران رخ نمی دهد بلکه در تمام دنیا هست، مثال یکی از بخش ها هست که عذاب آور هست که نمی توانید با دوستان خود همکاری کنید.

در کل این بازی شما را شگفت زده خواهد کرد و شما را مجذوب خود می کند.

... توضیحات کامل