تحلیل و بررسی بازی Super Smash Bros Ultimate

این بازی جدا از آن که یک بازی مبارزه ای عالی است، می توان از آن به عنوان یک بازی بسیار سرگرم کننده نیز نام برد. این بازی برای کنسول بازی نینتندو سوئیچ در دسترس است. جدید ترین نسخه مجموعه این بازی  که در حال حاضر منتشر شده است، بسیار عالی و جذاب است و یک داستان غیر قابل پیش بینی  دارد. شما در این بازی در نقش کاراکتر دوست داشتنی ساکورای هستید و باید، دوستان خود را نجات دهید. همراه ما باشید تا بررسی بیشتر بازی Super Smash Bros Ultimate را برای شما بازگو کنیم.

بازی Super Smash Bros Ultimate

گیم پلی بازی Super Smash Bros Ultimate  

کاربران پس از ورود به بازی، شاهد کاراکترهای بسیار جذابی هستند که به مرور با کمک شما برای حل کردن پازل ها . معماها دست به کار می شوند.

شما در این بازی باید پازل ها و معماها آن را تکمیل نمایید تا این نقش بزرگتر شود و شما بتوانید به تمام دنیای بزرگ بازی سرک بکشید.

همانطور که می دانید، شما با یک بازی مبارزه ای روبه رو هستید که برای رفتن به پله های دیگر و کسب امتیازات بیشتر، باید با تمامی شخصیت های بازی مبارزه انجام دهید و بر تمامی آن ها پیروز شوید و قدرت بزرگ این بازی شوید.

بعضی از شخصیت ها در بازی هستند که تنها یک نقش  دارند و نمی توانید از آن ها استفاده و یا مبارزه کنید. آن ها فقط، یک کاراکتر هستند که در بازی ، نقش دارند.

تعداد محیط های مبارزه ای ، در این بازی بسیار زیاد است و می توان گفت که، حدود 100 محیط جذاب و عالی دارد که به زیبایی تمام طراحی شده اند و به تمامی نکات آن ها ، از جمله آب و هوا و یا حتی درختان بازی بسیار  توجه شده است.

شما قبل از ورود به یک مبارزه، باید اسپیریت های خود را تنظیم کنید. ممکن است در یکی از مبارزات، دشمن  قوی تر از شما باشد و شما اسپیریت خود را باید روی حالت دفاعی قرار دهید تا مبادا در حد زیادی آسیب ببینید. این مورد باعث شده تا بازی، از حالت تکراری خارج شود و برای گیمر ها خسته کننده نباشد.

شما می توانید کاراکتر هایی که توسط روحی تخسیر شده اند را آزاد کنید و به کمک آن ها مراحل بعدی بازی را ، پیش ببرید . البته باید گفت که برای این کار ، باید تلاش زیادی کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید.

هوش مصنوعی دشمنان بالاست. گاهی کار برای شما بسیار دشوار و سخت میشود و احساس می کنید که با یک  فرد بسیار حرفه ای روبه رو هستید که اجازه نمی دهد شما به راحتی به مرحله بعد بروید. در کل باید گفت این میخواهد در حالت اکشن و مبارزه ای خود گیمر را به چالش بکشد.

 در این نسخه دارای  74 کاراکتر جذاب و عالی است. در نسخه های پیشین  از 63 کاراکتر برخوردار بود و در این نسخه از بازی ، 11 نقش دیگر اضافه شده که  با قابلیت ها و قدرت منحصر و خاص تری هستند و شما را قطعا  به چالش های بزرگتری خواهند کشید.

سازندگان بازی سعی داشتند بیشتر از آن که شما را سرگرم کنند ، شما را به مبارزه کامل دعوت کنند. و البته این بازی از نسخه اول تا کنون ازین قاعده مستثنی نیست ، وقطعا شمارا دلگرم خواهد کرد.

سیستم های مبارزه ای جدیدی به بازی اضافه شده اند که بسیار جذاب و عالی هستند. مثل دفع ضربات و یا حتی ضربات قدرتی که بازی را ،حقیقتا جذاب و عالی کرده است.

بخش آنلاین بازی که اصلا نیاز به تعریف ندارد. زیرا از چنان کیفیت بالایی برخوردار است که قطعا متعجب و سوپرایز میشوید. و از این قسمت عالی بازینهایت لذت را خواهید برد.

گرافیک و موسیقی بازی Super Smash Bros Ultimate

گرافیک بازی عالی است و حتما شما را شگفت زده خواهد کرد . در این بازی با هیچگونه مشکل فنی و غیر فنی ، رو به رو نمیشوید. همچنین به تمامی نکات گرافیکی توجه شده است از جمله محیط مبارزه بازی ، که بسیار جذاب طراحی شده.

موسیقی های بازی بسیار شنیدنی هستند به طوری که شما را متعجب خواهند کرد . در این بازی 85 نوع موسیقی عالی و جذاب وجود دارد که از نمونه درام گرفته تا رپ که بسیار جذاب و عالی است.

همان طور که برای شما توضیح دادیم در کل بازی ، یک بازی عالی است و شما باید در آن، مبارزات زیادی انجام دهید و با تکمیل کردن پازل ها به مراحل بعدی بروید. این بازی در حالت  آفلاین، شما گیمر ها را 35 ساعت سرگرم می کند که این بسیار عالی است.

در کل این بازی یک بازی مبارزه ایو جذاب است که شما را هیجان زده می کند و ساعت های فراوانی شما ها را سرگرم خواهد کرد، بهتر است این بازی فوق العاده را از دست ندهید.

این بررسی برای سیستم پلی استیشن 4  نیز انجام شده است.

ویدیوها و مطالب مشابه