معرفی رسمی بازی Tales of Arise ، یک بازی جالب در ژانر اکشن و تخیلی

بازی Tales of Arise یک بازی بسیار عالی و معرکه است که داستان خود را در ژانر اکشن ، تخیلی و هیجانی برای شما افراد روایت می کند و همچنین داستان بازی پر از ماجراجویی های بزرگ و عجیب و غریب است. این بازی جذاب یک بازی کاملا عالی با کیفیتی بسیار مناسب است که می توانید آن را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی هیجانی.

بازی Tales of Arise بازی ژانر اکشن تخیلی

داستان بازی از جایی شروع می شود که 6 نوجوان تصمیم می گیرند که برای زمین و سرزمین های بزرگ این کره خاکی ناجی شوند و اجازه ندهند تا کسی به این زمین بزرگ ضربه بزند.

تمامی آن ها دارای قدرت های خاص و منحصر به فردی می باشند و به کمک سلاح هایی که در دست دارند، می تواند کار های بزرگ و خارق العاده ای را نیز انجام دهند.

آن ها با اولین دشمن خود روبه رو هستند، جادوگری که حیوانات کوچک را به موجوداتی غول آسا تبدیل می کند و ….

سازنده بازی با تلاش و پشتکار و تیم مناسب برای ساخت این بازی، توانسته است بازی معرکه روانه بازار جهانی نیز کند که بسیار سرگرم کننده نیز باشد.

موتور گرافیکی بازی بزرگ ترین نقطه قوت بازی است که با تمامی مشخصه های بازی همخوانی دارد و یکی نیز می باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار عالی و منحصر به فردی قرار دارد و توانسته است سازنده به کمک جلوه های مناسب و نورپردازی عالی، محیط منحصر به فرد را برای بازی طراحی کند.

موسیقی و صداگذاری بازی معرکه می باشد و در جایگاه بسیار خوبی نیز قرار دارد.

با تمامی این گفته ها اگ علاقه مند به یک بازی در ژانر اکشن و هیجانی هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و جدید ترین بازی شمشیری را که منتشر شده است تجربه کنید، پیشنهاد می کنم این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

از طریق تریلر قرار داده شده برای شما افراد می توانید گرافیک خارق العاده و معرکه بازی را نیز تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب  کرده باشد.

ویدیوها و مطالب مشابه