معرفی ، بررسی و نگاهی به امکانات برنامه پیام رسان محبوب تلگرام

برنامه Telegram یک برنامه کاملا عالی و پیشرفته است که امروزه افراد بسیار زیادی از این برنامه بهره می برند. این برنامه در حال حاضر بهترین پیام رسان دنیا می باشد و همانطور که باید بدانید بیشتر افراد جهان از این برنامه پیام رسان استفاده می کنند. این برنامه دارای خصوصیات بسیار زیادی است ، با ما همراه باشید تا این برنامه عالی که نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است و موردپسند خیلی از افراد بوده است را کمی بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

برنامه پیام رسان محبوب تلگرام

شما می توانید با دوستان خود چت کنید و یا با یک دیگر در ارتباط ویدئویی باشید و با یک دیگر از طریق ارسال صدا صحبت کنید.

شما در برنامه تلگرام می توانید وارد کانال های مختلف شوید و از جمله رشته های ورزشی، فیلم و سریال ، اخبار جهان و….. را دنبال کنید.

شما حتی خودتان می توانید در این برنامه کانال بزنید و مردم را از کانال های متفاوت به کانال های خود جلب کنید و سعی کنید تا افراد در کانال شما نیز عضو شوند.

شما در برنامه تلگرام می توانید به دیگران پیام دهید، صدا و یا همان ویس بفرستید.

شما می توانید در کانال های مختلف عضو باشید و از تمامی اخبار و…… مطلع شوید.

همچنین نسخه مختلفی از تلگرام نیز وجود دارند، مانند تلگرام طلایی ، تلگرم ایکس و…….. .

برنامه تلگرام دارای نمونه های متفاوتی است که هر کدام برای کاری ساخته شده اند ولی فرق آنچنانی با یک دیگر ندارند و همگی آن ها می توانند کار فرد را به راحتی راه بی اندازند.

برنامه تلگرام همانند برنامه واتساپ است ولی  فرق آن این است که تلگرام دارای کانال های متفاوتی می باشد ولی واتساپ کانال های جهانی ندارد در واتساپ می توانید استوری بگذارید ولی در تلگرام نمی توانید و……. .

شما می توانید در برنامه تلگرام گروه های متفاوتی به دوستان و آشنایان بزنید و در آن به صورت آنلاین همزمان با یک دیگر چت کنید و لذت ببرید.

شما در برنامه تلگرام می توانید شخصی سازی کنید تم های و پس زمینه ها را نیز تغییر دهید و هر طور که دوست دارید تم مورد نظر خود را بسازید.

شما می توانید عکس پروفایل  خود را نیز مخفی کنید و یا برای چت های خود برای هر کدام رمز گذاری  و قفل بگذارید.

برنامه ی تلگرام یک برنامه شگفت انگیز است که می تواند در بیشتر کار های روزمره به شما کمک کند و می توانید این برنامه را در زندگی خود استفاده کنید.

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که برنامه اصلی نیاز به تغییر آی پی کشوری دارد ولی اگر از برنام های تغییر آی پی استفاده نمی کنید می توانید از برنامه تلگرام طلایی به جای تلگرام معمولی استفاده بنمایئد.

با تمامی این گفته های می توان گفت برنامه ی تلگرام یک برنامه عالی است که می تواند در کار های روزمره به شما کمک بسیار زیادی کند و شما می توانید این برنامه را از گوگل پلی دانلود کنید و مورد استفاده خود قرار دهید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

ویدیوها و مطالب مشابه