بررسی کامل بازی دارک پیکچرز: مرد مدان

استودیو تولید بازی The Dark Pictures می خواهد 7 قسمت از بازی خود منتشر کند. این بازی، یک بازی ترسناک است وباید گفت که نسخه اول این بازی که، Man of Medan هست از همان ابتدا پر از ایراد و مشکل است و به جای اینکه نسخه اول بازی، طرفدار جذب کند بلکه گیمر ها را از خود دلسرد و ناامید کرده تا  از خرید این بازی، دست بردارند.

بازی دارک پیکچرز: مرد مدان

گیم پلی بازی دارک پیکچرز: مرد مدان

یک مورد بحث برانگیز این که سازندگان بازی، برای ساخت آن تلاش بسیاری انجام دادند ولی با وجود این همه تلاش مراحل بازی کم است و بعد از 5 ساعت بازی به پایان می رسد.

سازندگان در کنفرانس خبری خود گفتند، این کار را کردند تا گیمر های این بازی ، به بخش چند نفره و آنلاین بازی هم روی بیاورند.

با تمامی این گفته ها ، عناصر بازی بسیار ساده است و با وجود این عناصر ساده ، توانسته است تا بازی را با فضای ترسناک منحصر به خودش عالی طراحی کند و بتواند شمارا ساعات فراوانی سرگرم کند و از آن لذت ببرید.

شما با زیاد فشار دادن کلید های بازی، احتمال دارد که از دست دشمنان خود جان سالم به در ببرید همچنین اینکار ممکن است به مرگ شما منجر بشود.

شما در بازی ممکن است اشیاء و یا کتابی و یا نوشته هایی پیدا کنید که برای شما کمک کننده باشد و بعضی از اوقات میتواند در مراحل بعد برای پیش بردن بازی کمک کننده باشد، پس بهتر است تمامی چیز هایی که پیدا می کنید را به همراه خود ببرید.

گرافیک و موسیقی بازی دارک پیکچرز: مرد مدان

گرافیک بازی از هر جهت عالی است و به تمامی نکات از جمله محیط بازی، توجه بسیاری شده است و می تواند ساعت های زیادی شما را سرگرم کند. همچنین موسیقی بازی عالی است و و به خوبی به کیفیت موسیقی توجه شده است و مطمئنا شما از شنیدن موسیقی بازی لذت خواهید برد.

با تمامی این گفته ها، این بازی یک بازی کاملا عالی است و می تواند ساعت های زیادی شما را سرگرم کند و شما از این بازی نهایت لذت را ببرید.

این بررسی برای سیستم پلی استیشن 4 نیز انجام شده است.  

ویدیوها و مطالب مشابه